Czas na kawę przy oknach WIŚNIOWSKI. Zobacz ogródek legendarnej cukierni „Argasińscy”

Ogródek w lokalu nie musi być sezonowy. Wystarczy go zabudować przeszkleniami i wypełnić roślinami, wówczas nawet w chłodne dni można stworzyć namiastkę lata. Nowoczesne przeszklenia WIŚNIOWSKI pozwalają jednocześnie na otwarcie zabudowanej przestrzeni, by w ciepłe dni cieszyć się świeżym powietrzem. Przykładem takiej realizacji jest legendarna cukiernia “Argasińscy”, w której zamontowano okna i drzwi marki WIŚNIOWSKI.

Cukiernia Argasinscy lody w Nowym Saczu w 220510 b8365

Ogródek nie tylko na sezon

Wyposażenie kawiarnianego ogródka w przestronne przeszklenia pozwoliło na stworzenie wnętrza odpowiadającego potrzebom inwestora. Okna w kolorze dąb naturalny to nawiązanie do klimatu cukierni – wytwórni lodów z 85-letnią tradycją.

okna i drzwi tarasowe WISNIOWSKI w 220510 b8100

okna i drzwi tarasowe WISNIOWSKI w 220510 b8105

W budynku zastosowano drzwi tarasowe PVC PRIMO, z którymi ogródek cukierni działa niezależenie od sezonu. Zimą drzwi przesuwne pełnią funkcję okna, w cieplejsze dni – można otworzyć je, łącząc wnętrza z otoczeniem.

okna i drzwi tarasowe WISNIOWSKI w 220510 b8150

okna i drzwi tarasowe WISNIOWSKI w 220510 b8135

Drzwi tarasowe PVC PRIMO to drzwi energooszczędne, o konkurencyjnym współczynniku przenikania ciepła, który dla wymiarów okien w cukierni „Argasińscy” wyniósł 0,89 W/m²K. Drzwi tarasowe WIŚNIOWSKI są ciepłe, bezpieczne i solidne. Proces produkcji PVC PRIMO jest kontrolowany od cięcia szkła, przez zgrzewanie profili i okleinowanie, aż po wysyłkę z rzetelnym pakowaniem. Pełna kontrola to najwyższa jakość, dlatego klient otrzymuje na nie aż 5 lat gwarancji.

okna i drzwi tarasowe WISNIOWSKI w 220510 b8158

 

Home Inclusive™: aluminium i PVC w jednym designie

Czy drzwi aluminiowe i okna z PVC mogą do siebie pasować? Dąb naturalny w cukierni “Argasińscy” zarówno na wejściu, gdzie zamontowano aluminiowe drzwi w systemie MB-70, jak i na oknach PVC PRIMO – prezentuje się identycznie. Dopasowanie kolorystyczne produktów z różnych materiałów umożliwia system Home Inclusive™, komplementarna oferta marki WIŚNIOWSKI.

drzwi aluminiowe WISNIOWSKI w 220510 b8369

Home Inclusive™ pozwala na harmonijne dopasowanie produktów z innych kategorii, o zróżnicowanych strukturach. Bramy, okna, drzwi i ogrodzenia w systemie Home Inclusive™ można zamówić także w nietuzinkowych kolorach z autorskiej palety producenta.

okna i drzwi tarasowe WISNIOWSKI w 220510 b8161

 

 

Przeszklony sufit

przeszklenia fasady WISNIOWSKI szklany dach w 220510 b0195 DN

Jak doświetlić lokal naturalnym światłem, by oddać we wnętrzach atmosferę każdej pory roku? Właściciele cukierni “Argasińscy” zdecydowali się na świetlik o powierzchni 35,6m². Przeszklony sufit charakteryzują świetne parametry termoizolacyjne – współczynnik przenikania ciepła na poziomie 0,8 W/m²K.

przeszklenia fasady WISNIOWSKI szklany dach w 220510 b0155 DN

Przeszkolone zadaszenie na konstrukcji słupowo-ryglowej w kolorze RAL 7005 wykonała firma WIŚNIOWSKI. Przezroczysty sufit otwiera szeroką perspektywę, dzięki czemu wnętrza lokalu, mimo niewielkiego metrażu, sprawiają wrażenie niezwykle przestronnych.

 

przeszklenia fasady WISNIOWSKI szklany dachw 220510 b8126

 

Może zainteresuję Cię również...