Zyskaj rabaty, które Ci pasują! Oferta specjalna nawet do -35%
hero-drzwi-specjalistyczne.jpg

Drzwi specjalistyczne

Profesjonalne obiekty wymagają spełnienia odpowiednich norm oraz specjalistycznego wyposażenia, także w postaci drzwi: przeciwpożarowych i dymoszczelnych, napowietrzających czy ewakuacyjnych. Poznaj ofertę certyfikowanych produktów WIŚNIOWSKI.

Profesjonalne wyposażenie Twojego obiektu wynika z troski o jego użytkowników. Zabezpiecz swoją inwestycję na wypadek pożaru, awarii, czy innego rodzaju sytuacji kryzysowych, skorzystaj z bogatej oferty naszych drzwi specjalistycznych: przeciwpożarowych, dymoszczelnych, napowietrzających i ewakuacyjnych.

Bezpieczeństwo i ochrona przeciwpożarowa

Nasze drzwi gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa w przypadku pożaru. Posiadają odpowiednie certyfikaty i spełniają wymagania dotyczące odporności ogniowej. Zapewniają ochronę przed rozprzestrzenianiem się ognia, dymu i toksycznych gazów.

Dymoszczelność

Specjalistyczne drzwi WIŚNIOWSKI skutecznie powstrzymują rozprzestrzenianie się dymu w przypadku pożaru. Profesjonalne produkty umożliwiają skuteczną ewakuację osób i minimalizują ryzyko zadymienia pomieszczeń.

Systemy napowietrzania

Drzwi napowietrzające wyposażono w innowacyjne systemy napowietrzania, które nie tylko umożliwiają ich otwarcie na sygnał z centrali ppoż, ale także zapewniają skuteczne odprowadzanie dymu i gazów palnych, wspomagając tym samym bezpieczną ewakuację osób w przypadku pożaru.

Dowiedz się więcej na temat produktów WIŚNIOWSKI

Przeczytaj nasze artykuły i skorzystaj z wiedzy ekspertów.

Zdjęcie wnętrza salonu

Sprawdź, gdzie kupić produkty WIŚNIOWSKI