hero-systemy-scianek-dzialowych-d.jpg

Systemy ścianek działowych

Łączą wysoką funkcjonalność z możliwością estetycznego podziału przestrzeni

Ścianki aluminiowe, stalowe, a może całoszklane? Wewnętrzne lub zewnętrzne? Ruchome czy stałe? Bogata oferta WIŚNIOWSKI pozwala dopasować najbardziej optymalne rozwiązanie do sprecyzowanych potrzeb inwestora. Dzięki najnowszym systemom nasze ścianki i witryny współgrają z estetyką współczesnej architektury oraz zapewniają komfort użytkowania pomieszczeń, izolując dźwięki z otoczenia. To niepowtarzalny efekt wizualny, z którym aranżowane wnętrza zyskują przestronny i przejrzysty charakter.

Rozwiązania modułowe

Modułowe ścianki i witryny WIŚNIOWSKI to rodzaj podziału przestrzeni, który możesz dowolnie skonfigurować. Decydując się na nasze ścianki, zyskujesz pewność, że Twój budynek będzie funkcjonalny, a wybrane systemy pozwolą na nieograniczone i spersonalizowane rozwiązania aranżacyjne.

Space saving

Im więcej przestrzeni, tym wygodniejsze wnętrze. Ruchome elementy przesuwne lub harmonijkowe otwierają się równolegle do ścianek stałych, nie zajmując wiele miejsca w pozycji otwartej.

W jak Wybór. W jak WIŚNIOWSKI

Jest w czym wybierać! Kolory, okucia, szyby – Ty decydujesz o wykończeniu oraz wyposażeniu ścianek i witryn dla Twojego obiektu.

Kompatybilność

Nasze ścianki i witryny współgrają z pozostałymi produktami marki – drzwiami i oknami. Kompatybilne rozwiązania WIŚNIOWSKI pozwalają na komplementarną realizację inwestycji z jedną firmą.

Ciepło zimą i przyjemny chłód latem

Temperatura wnętrz ma ogromny wpływ na komfort użytkowników inwestycji. Zadbaj o przyjemny chłód we wnętrzach latem i ciepło zimą. Konstrukcje ścianek zewnętrznych wyposażyliśmy w specjalne systemy uszczelek i przekładek, które zapewniają odpowiednią szczelność i izolację termiczną.

Sprawdzona automatyka

Zamontowane w ściankach drzwi i okna można zautomatyzować! Zastosowanie wysokojakościowych okuć i dodatkowego wyposażenia zapewnia płynną pracę wszystkich ruchomych elementów ścianki.

Inspiracje

Zainspiruj się naszymi realizacjami i wybierz produkty dopasowane do potrzeb Twojego biznesu.

Ścianki całoszklane
Ścianka działowa całoszklana
Ścianka całoszklana w systemie aluminiowym
Ścianka całoszklana
Fasada aluminiowa i ścianka całoszklana
Ścianki stalowe
Ścianki stalowe
Ścianki stalowe
Ścianki stalowe
Ścianki działowe

Dowiedz się więcej na temat produktów WIŚNIOWSKI

Przeczytaj nasze artykuły i skorzystaj z wiedzy ekspertów.

Zdjęcie wnętrza salonu

Sprawdź, gdzie kupić produkty WIŚNIOWSKI