Siła marki tkwi w ludziach

Siła marki tkwi w ludziach

Pracuj z nami!

Razem tworzymy historię


Jakość naszych produktów to wynik pracy najlepszych specjalistów. Dzisiaj zatrudniamy ponad 2000 pracowników, a przestrzeń, którą wspólnie tworzymy to owoc niemal 35 lat rzetelnych działań. Dołącz do nas. Razem tworzymy historię.

Miej wpływ na przyszłość branży

Dlaczego my?


W 1989 roku – właściciel i założyciel firmy – Andrzej Wiśniowski stworzył koncepcję polskiej automatycznej bramy garażowej, urzeczywistniając wizję o technologicznej rewolucji w branży budowlanej. Od tamtej pory niegasnąca tendencja dynamicznego wzrostu firmy sprawiła, że dzisiaj produkty marki obecne są w ponad 30 krajach na całym świecie.

Zamiłowanie do innowacji to część naszego DNA. Dołączając do zespołu, zyskujesz realny wpływ na przyszłość branży budowlanej!  

Przestrzeń do rozwoju

"Jedyną drogą do rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek, jaki włożyliśmy, aby go osiągnąć." Zapewniamy, że jeśli zależy Ci na rozwoju kompetencji – możesz na nas liczyć!

Dofinansowanie do edukacji

Oferujemy zwrot części kosztów poniesionych na doskonalenie zawodowe.

Szkolenia

Ułatwiamy podnoszenie kwalifikacji związanych ze stanowiskiem pracy, zdobywanie nowych uprawnień.

Staże i praktyki uczelniane

Zapewniamy możliwość zdobycia doświadczenia studentom oraz uczniom.

Wsparcie w procesie adaptacji

Każdemu nowemu pracownikowi w czasie okresu próbnego przydzielany jest opiekun.

Opinie o firmie

Lokalny patriotyzm oraz perspektywa rozwoju obszarów, za które byłbym odpowiedzialny w organizacji będącej liderem w swojej branży, doprowadziły mnie do podjęcia decyzji o rozpoczęciu przygody w firmie WIŚNIOWSKI. Dziś wiem, że była to bardzo dobra decyzja.

Jakub Leśniak

Menadżer ds. szkoleń produktowych, Dział Rozwoju Produktów Bramy Garażowe i Przemysłowe

Firma WIŚNIOWSKI miała być przystankiem w mojej ścieżce kariery, a stała się dla mnie stabilną przystanią, w której już prawie od dekady mam możliwość rozwoju swoich mocnych stron. Przyjaźni i uśmiechnięci ludzie pomogli mi wdrożyć się w obowiązki, dziś dopingują i wierzą w mój potencjał!

Monika Sarota

Menadżer ds. kontrolingu i zarządzania należnościami, Dział Rachunkowości Zarządczej i Kontrolingu

Rozpoczynając pracę w sektorze produkcyjnym, jako jedyna kobieta w zespole, spotkałam się z pełnym zrozumieniem i równym traktowaniem. Brak niezdrowej rywalizacji, wsparcie, wyznaczanie jasnych celów sprzyja osobistemu rozwojowi oraz przyjaznej atmosferze w pracy.

Aneta Wierzbanowska

Galwanizer, Wydział Ocynkownia Galwaniczna

Praca tutaj ma wiele pozytywnych aspektów. Jednym z nich jest fakt, że to firma z polskim kapitałem o zasięgu globalnym, ciągle się rozwijająca, co daje nam, pracownikom poczucie satysfakcji, bezpieczeństwa i stabilności zatrudnienia. Każdy nowo zatrudniony pracownik ma duże wsparcie przełożonych i współpracowników, którzy pomagają mu w rozwijaniu nowych umiejętności na określonym stanowisku. Warunki pracy są na bardzo wysokim poziomie, a nowoczesny park technologiczny ułatwia nam codzienną bezpieczną pracę.

Albert Gawłowicz

Brygadzista, Wydział Oczyszczalnia Wód Technologicznych

Praca w firmie WIŚNIOWSKI odbywa się w miłej atmosferze. Dzięki doświadczeniu starszych stażem kolegów jestem w stanie ciągle się rozwijać i nabywać nowe umiejętności. Firma WIŚNIOWSKI pomogła mi w zdobyciu wykształcenia, dzięki któremu sprawnie operuję nie tylko w obszarze malarni proszkowej. Niebywałą zaletą pracy są dofinansowania do kursów dokształcających oraz codzienne smaczne i gorące posiłki.

Jakub Bocheński

Malarz proszkowy, Wydział Malowanie Proszkowe Systemowych Ogrodzeń Aluminiowych

Pracuję w firmie WIŚNIOWSKI 25 lat. To chyba najlepsza rekomendacja. Najcenniejsze jest to, że obok mam koleżanki i kolegów, a nie tylko współpracowników i szefów. Taka atmosfera wszystko zmienia i powoduje, że bardziej się chce pracować. Siłą firmy WIŚNIOWSKI są przede wszystkim ludzie.

Małgorzata Mastalska

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży, Dział Sprzedaży Polska

Zobacz oferty pracy

Przejdź i sprawdź jak dołączyć do firmy WIŚNIOWSKI

Zobacz oferty

Szkoła Praktyk

Poznaj szkołę, która otworzy Ci nowe ścieżki w edukacji. Kształcimy specjalistów w zawodach: dekarz, elektromechanik, kucharz, mechanik pojazdów samochodowych, monter stolarki budowlanej, operator obrabiarek skrawających oraz ślusarz, którzy mają szansę podjąć zatrudnienie w firmie WIŚNIOWSKI.

Dowiedz się więcej

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące szerokiej gamy produktów WIŚNIOWSKI.