Zyskaj rabaty, które Ci pasują! Oferta specjalna nawet do -35%
hero-systemy-okienne-prof-d.jpg

Systemy okienne

Łączą najlepsze parametry i spektakularne efekty wizualne.

W naszej ofercie znajdziesz okna, fasady, ścianki i witryny ze stali oraz aluminium, a także rolety! To szerokie możliwości personalizacji i wymiarowania.

Z produktami WIŚNIOWSKI Twoja inwestycja zyska niepowtarzalny kształt i charakter. Pomagamy w realizacji najśmielszych architektonicznych wizji.

Najlepsze parametry

Okna WIŚNIOWSKI to synonim doskonałych parametrów, takich jak: izolacja termiczna, akustyczna i odporność na warunki atmosferyczne. Zapewniają optymalny komfort i chronią przed hałasem oraz stratami energii.

Spektakularne efekty wizualne

Kreatywne wizje i innowacyjne projekty? Uwielbiamy! Nasze systemy to gwarancja imponujących efektów wizualnych, które dodają charakteru i elegancji zarówno wnętrzom, jak i elewacji budynku.

Duże przeszklenia

Szerokie możliwości wymiarowania pozwalają na dopasowanie systemów okiennych WIŚNIOWSKI do różnych typów budynków i indywidualnych preferencji.

Personalizacja

Możesz dostosować wygląd okien i fasad, aby stworzyć unikalny i wyjątkowy design. Wybierz spośród zróżnicowanych modeli okien, fasad, ścianek i witryn, aby dopasować je do swojej inwestycji i wymagań architektonicznych.

Inwestycje w stylu smart

Funkcje smart pozwalają na sterowanie systemami okiennymi smartfonem, za pomocą aplikacji. Technologie inteligentne to pełna kontrola nad bezpieczeństwem Twojej inwestycji, niezależnie od miejsca i czasu.

Rzetelność i certyfikaty

Systemy okienne WIŚNIOWSKI spełniają najbardziej rygorystyczne europejskie normy. Na swoim koncie mamy szereg certyfikatów potwierdzających ich jakość oraz bezpieczeństwo. To nie tylko papier, ale 100% pewności, że nasze okna to sprawdzone produkty i wysoki standard.

Certyfikaty

Jakość potwierdzona badaniami

W procesie produkcji zabiegamy o to, by spełniać najbardziej rygorystyczne europejskie normy. Dbamy również o nadprogramowe rekomendacje niezależnych instytucji badawczych. Z doświadczenia wiemy, że certyfikaty to nie tylko papier, ale szereg wymagających testów i badań, które pozwalają zagwarantować rzetelność naszych działań.

Dowiedz się więcej

Inspiracje

Zainspiruj się naszymi realizacjami i wybierz okna dopasowane do Twojego stylu i potrzeb.

Ścianki całoszklane
Ścianka działowa całoszklana
Ścianka całoszklana w systemie aluminiowym
Ścianka całoszklana
Fasada aluminiowa i ścianka całoszklana
Ścianki stalowe
Ścianki stalowe
Ścianki stalowe
Ścianki stalowe
Fasada i drzwi aluminiowe
Fasada i drzwi aluminiowe
Fasada aluminiowa
Fasada aluminiowa
Ścianki działowe

Dowiedz się więcej na temat stolarki WIŚNIOWSKI

Przeczytaj nasze artykuły i skorzystaj z wiedzy ekspertów.

Zdjęcie wnętrza salonu

Sprawdź, gdzie kupić produkty WIŚNIOWSKI