Czas na Monter Show 2024!

Czas na Monter Show 2024!

Własne centrum szkoleniowe i 35 lat doświadczenia w edukacji z obszaru montażu stolarki budowlanej sprawia, że współpraca w ramach eventów takich jak Monter Show 2024 to efektywny networking z fachowcami. Sprawdźcie, jakich emocji dostarczyliśmy w tegorocznej edycji!

Monter Show WIŚNIOWSKI
Montaż WIŚNIOWSKI podczas Monter Show
Training Center WIŚNIOWSKI

Monter Show 2024 odbyło się pod hasłem „IDZIE NOWE”, inspirując do nieustannego rozwoju i wprowadzania innowacji. W odpowiedzi na to wyzwanie, marka WIŚNIOWSKI zaprezentowała nowoczesne rozwiązania produktowe wdrożone z myślą o fachowcach oraz prostym i intuicyjnym montażu. 

Uczestnicy mogli zobaczyć na żywo pokazy montażu bram oraz nieudaną próbę włamania przez drzwi WIŚNIOWSKI. W ramach Akademii Montera, nasi specjaliści przeprowadzili również szkolenia z kalibracji czujek oraz usuwania błędów silników bram. O aspektach postrzegania marki w sieci przez pryzmat marki montera w branżowej debacie mówiła Monika Młynarczyk, marketing director WIŚNIOWSKI.

Udostępnij artykuł

Może Cię również zainteresować

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące szerokiej gamy produktów WIŚNIOWSKI.