Debata WPROST – 35 lat branży stolarki budowlanej w Polsce

Debata WPROST – 35 lat branży stolarki budowlanej w Polsce

Za nami ważna debata „35 lat branży stolarki budowlanej w Polsce – wyzwania i perspektywy” w ramach projektu Forum Wolności Gospodarczej, zorganizowanego przez redakcję WPROST. 

W debacie wziął udział Marcin Strzelec, dyrektor zarządzający grupą produktową WIŚNIOWSKI oraz członek zarządu POiD, jako jeden z czterech głównych panelistów spotkania reprezentujących głos branży stolarki otworowej. Dyskusję podjęli również: Grzegorz Ratajczak - dyrektor wykonawczy KRISHOME, Paweł Dziekoński - wiceprezes zarządu FAKRO Global oraz Kryspin Baran - prezes zarządu ALURON.

Paneliści rozmawiali m.in. o tym, jak Polska wyrosła na światowego lidera w produkcji okien i drzwi, ile produktów eksportujemy na rynki zagraniczne, w którym kierunku zmierza nasza branża i jak będzie się rozwijać w najbliższych latach. Debatę poprowadziła Anna Kamińska, redaktor naczelna serwisu i kwartalnika branżowego „Buduj z Głową”.

Panel dyskusyjny stanowi element cyklu 20 debat branżowych dotyczących wybranych sektorów polskiej gospodarki zorganizowanego przez redakcję WPROST. Nagranie z debaty już niebawem dostępne będzie na www.eff.wprost.pl. Tymczasem zapraszamy do lektury i posłuchania wybranych opinii gości debaty: 

https://eff.wprost.pl/11735773/w-tej-branzy-polska-jest-potega-w-eksporcie-przegonilismy-chiny.html

Udostępnij artykuł

Może Cię również zainteresować

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące szerokiej gamy produktów WIŚNIOWSKI.