25 bram V-KING w porcie Tallin, Estonia

25 bram V-KING w porcie Tallin, Estonia

Brama składana V-KING to idealna propozycja dla miejsc, w których wjazd pełni strategiczną funkcję. Stworzona do intensywnej pracy, ultraszybka i wytrzymała brama doskonale sprawdzi się w centrach logistycznych, portach, na lotniskach, a także w innych obszarach przemysłowych wymagających niezawodności.

Port w Tallinnie to największy kompleks portowy w Estonii, a także, jeśli wziąć pod uwagę łącznie ruch pasażerski i towarowy, największy nad Morzem Bałtyckim. Właśnie w tym miejscu zainstalowano aż 25 bram przemysłowych V-KING

Bramę V-KING poleca również Zarząd Lotniska im. Jana Pawła II w Krakowie.

Brama stanowi jeden z wjazdów na teren Portu Lotniczego i pracuje intensywnie w sposób ciągły pod dużym obciążeniem i w różnorodnych warunkach atmosferycznych. W trakcie dotychczasowej eksploatacji brama działała niezawodnie. Brama V-KING firmy WIŚNIOWSKI spełnia wszystkie nasze oczekiwania jakościowe i estetyczne. Radosław Włoszek, Prezes Zarządu oraz Mariusz Saługa, członek Zarządu KRAKÓW AIRPORT
Kraków Balice brama WIŚNIOWSKI

Brama V-KING na lotnisku Balice w Krakowie

Brama składana V-KING – alternatywa dla bram przesuwnych

Brama V-KING jest zalecana do miejsc, gdzie warunki zabudowy uniemożliwiają zamontowanie bramy rozwieranej czy przesuwnej. Będzie idealnym rozwiązaniem w przypadku wąskiej działki, braku na niej miejsca lub podjazdu znajdującego się na wzniesieniu.

Brama jest konstrukcją samonośną – została zawieszona na słupach za pomocą specjalnych zawiasów i zespołów cięgien. Brama nie wymaga instalowania dodatkowej szyny w podłożu.

V-KING WIŚNIOWSKI
bramy szybkobieżne WIŚNIOWSKI Estonia
bramy składane przemysłowe ogrodzeniowe dla portów

W Estonii, w porcie Tallin, zamontowaliśmy aż 25 bram szybkobieżnych V-KING

Szybkość i wytrzymałość

Brama ogrodzeniowa V-KING łączy zalety bramy dwuskrzydłowej i szlabanu, umożliwiając bieżącą kontrolę dostępu lub sterowanie ruchem. Została wyposażona w najszybszą na rynku automatykę, pozwalającą na zamykanie jej z prędkością na poziomie 1m/s. Jednocześnie jest niezwykle wytrzymała –posiada gwarancję na pół miliona cykli. Zastosowane w produkcji bramy V-KING materiały oraz rozwiązania umożliwiają jej pracę w trybie ciągłym.

Istotnym parametrem jest odporność na warunki atmosferyczne. Brama ogrodzeniowa V-KING została zabezpieczona antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe czy system DUPLEX.

Brama z własnym logo

Bramę V-KING zamontowaliśmy również w siedzibie naszej firmy, zobaczcie jak okazale prezentuje się z logo

Bezpieczeństwo i systemowość

W standardzie brama została wyposażona w 10 krawędziowych listew bezpieczeństwa. V-KING zatrzymuje się w momencie zetknięcia z przeszkodą i cofa do pozycji otwartej. Brama posiada dwa komplety fotokomórek oraz dwa wyłączniki awaryjnego zatrzymania. Spełnia wymogi normy PN EN 13241-1 + A1:2012.

Elementy ogrodzenia WIŚNIOWSKI to rozwiązania systemowe – wybierając niezawodną V-KING, zyskujesz pewność montażu bramy w otoczeniu innych, dopasowanych do niej elementów ogrodzenia. Komplementarność oferty producenta to oszczędność czasu Inwestora i stuprocentowa gwarancja dobrego designu.  


Udostępnij artykuł

Może Cię również zainteresować

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące szerokiej gamy produktów WIŚNIOWSKI.