Luksus w doskonałym otoczeniu

Luksus w doskonałym otoczeniu

Luksusowe samochody to symbol prestiżu, elegancji i wyrafinowanego stylu. Ważne jest, aby uwydatnić ich charakter odpowiednią oprawą. Prezentacja w wyjątkowym otoczeniu pozwala na podkreślenie wartości i unikalności samochodów, będąc jednocześnie wyznacznikiem statusu marki. 

Nie bez znaczenia w nowoczesnym salonie samochodowym są więc same witryny, w których podziwiać można eksponowane modele. Nowoczesny projekt przeszklonej elewacji pozwala na otwarcie ekspozycji 24h/7. Klienci, przechodnie, kierowcy – każdy ma możliwość wypatrzenia wymarzonego modelu bez konieczności wejścia do środka. Jak w salonie Inter-Car Silesia, który stanowi połączenie doskonałego designu, najnowszych technologii i wyjątkowych samochodów. To miejsce przepełnione luksusem i elegancją, począwszy od samego wyglądu budynku z zewnątrz, aż po najdrobniejsze detale wewnątrz.

Ponad 700 metrów kwadratowych fasady aluminiowej idealnie wkomponowanej w bryłę budynku robi ogromne wrażenie. Prosta, nowoczesna konstrukcja została wspaniale uwydatniona poprzez mariaż struktur i kolorów. Aby podkreślić jednolitość elewacji, żelbetowa belka stropowa została zasłonięta specjalnym szkłem pod kolor fasady. Samo wejście do budynku zaprasza, by zajrzeć, co znajduje się wewnątrz. Ogromne, automatyczne drzwi wtopione w fasadę podkreślają ekskluzywność miejsca.

stolarka aluminiowa wiśniowski
stolarka aluminiowa dla salonów samochodowych
aluminiowe drzwi wewnętrzne wiśniowski
stolarka w salonie samochodowym
wnętrza salonu samochodowego

Salon samochodowy posiada liczne pomieszczenia przeznaczone do spotkań biznesowych, mające zapewnić klientom dyskrecję i wygodę podczas wizyty. Zostały one zaaranżowane z pomocą aluminiowych ścianek wewnętrznych WIŚNIOWSKI, które pozwalają na dopasowanie rozwiązań do potrzeb wielu branż. A produkty WIŚNIOWSKI i branża motoryzacyjna idą ze sobą w parze już od niemal 35-lat. Bramy garażowe – flagowy, a zarazem pierwszy wyrób producenta – mają przecież swój początek w wielkiej miłości do samochodów. Wróćmy jednak do biznesowej przestrzeni Inter-Car Silesia – wykorzystane tutaj ścianki aluminiowe to nie tylko gwarancja prywatności, ale i bezpieczeństwa. Wyposażono je w nawet 10-milimetrowe hartowane szyby o wysokiej odporności ogniowej! Ścianki działowe dają niepowtarzalny efekt wizualny poprzez nadanie wnętrzom przestronności, zapewniając jednocześnie komfort codziennej pracy. Kolorystyka współgra z pozostałymi elementami wyposażenia. Dominują tu odcienie szarości, kompatybilne z pozostałymi elementami stolarki – drzwiami technicznymi ECO, spełniającymi rygorystyczne normy przeciwpożarowe.

Fasady aluminiowe WIŚNIOWSKI znajdują różnorodne zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych, umożliwiając tworzenie unikalnych i designerskich elewacji w nowych oraz modernizowanych budynkach. Świetnie komponują się z innymi produktami WIŚNIOWSKI, tworząc razem spójną całość.

Udostępnij artykuł

Może Cię również zainteresować

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące szerokiej gamy produktów WIŚNIOWSKI.