The Bridge Suites Hotel Kraków

The Bridge Suites Hotel Kraków

W sercu krakowskiego Starego Miasta, nad Wisłą, stoi majestatyczny budynek, który zdobi panoramę miasta i przyciąga uwagę odwiedzających. The Bridge Suites Hotel Kraków to wyjątkowy obiekt, który swoją nazwę wziął od znajdującego się nieopodal mostu – zwanego przez Krakowian „Żółwim Mostem”. 

Hotel to wyjątkowa perełka architektoniczna. W obiekcie dominuje styl elektyczny, który łączy najnowszy design z przemysłowym charakterem Podgórza. Mieszanka elementów cegły i surowego betonu, naturalnego drewna oraz minimalistycznych elementów stali i szkła – tworzy niebanalne loftowe wnętrze, nadając mu uroku i niecodziennej atmosfery.

the bridge suites hotel WIŚNIOWSKI

Okna marki WIŚNIOWSKI – elegancja i komfort

The Bridge Suites Hotel Kraków nazywany jest „miejscem z duszą”. Znajduje się w najmodniejszej i najbardziej rozwijającej się dzielnicy miasta, pełnej ciekawych zabytków i zakamarków wartych zwiedzenia.

Atutem hotelu jest widok z okien pokojów i apartamentowców, rozciągający się na zakole Wisły. W całym obiekcie zastosowano aluminiowe okna FUTURO MB86 firmy WIŚNIOWSKI, które dają możliwość wykonywania najbardziej nietypowych kształtów.

okna hotel Kraków

Ukryte zawiasy jako element wyposażenia okien, są świetnym przykładem, jak przemyślane podejście do detali architektonicznych może wpływać na komfort i zadowolenie gości. Żaden element nie wystaje poza obrys okna, co znacząco ułatwia utrzymanie czystości, a to istotny aspekt w utrzymaniu wysokich standardów hotelowych.

Nowoczesne okna balkonowe wyposażone są w pakiety trzyszybowe. Opcja ta wpływa pozytywnie na termikę pomieszczeń - poprawiając ich izolacyjność cieplną i zwiększając efektywność energetyczną budynku, tym samym zapewniając oszczędność na ogrzewaniu w zimie i w lecie.

the bridge suites hotel wnętrza

Usytuowanie hotelu sprawia, że niezwykle istotną kwestią pozostaje wygłuszenie pomieszczeń. Izolacja akustyczna przyczynia się do zapewnienia gościom komfortu i spokoju, niezależenie od zgiełku zewnętrznego świata. Wybór odpowiedniej stolarki okiennej ma tu kluczowe znaczenie. Okna aluminiowe FUTURO zapewniają izolację akustyczną na poziomie 36db.

Kolorystyka okien została dobrana zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi, a odcień szarości RAL 704, nadaje budynkowi nowoczesnego, eleganckiego wyglądu oraz podkreśla jego unikalny styl.

okna w hotelu w Krakowie

Drzwi marki WIŚNIOWSKI – bezpieczeństwo

W obiekcie wykorzystano drzwi stalowe płaszczowe ECO marki WIŚNIOWSKI, które doskonale współgrają z estetyką hotelu, łącząc trwałość z elegancją.

drzwi ECO hotel The Bridge Suites Kraków

Drzwi ze stali ocynkowanej to model odporny na czynniki zewnętrzne. Skrzydło wypełnia wełna mineralna, która pochłania część dźwięków i zapewnia doskonałą izolacyjność termiczną. Ze względu na specyfikę budynku, zastosowano drzwi przeciwpożarowe EI60, co pozwala na zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Odpowiednio dobrany kolor i wzór drzwi idealnie współgrają z całością architektoniczną.

Wyjątkowy styl hotelu idzie w parze z funkcjonalnością produktów WIŚNIOWSKI wykorzystanych przy jego realizacji. Dzięki temu połączeniu goście mają możliwość odpoczywania w historycznym miejscu w najbardziej komfortowych warunkach.

Udostępnij artykuł

Może Cię również zainteresować

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące szerokiej gamy produktów WIŚNIOWSKI.