hero-desktop-modest-przesuwna-d.jpg

Brama przesuwna MODEST

Łączy systemowość z uniwersalnym przeznaczeniem i niezawodnością.

Ten model bramy przesuwnej to część systemu ogrodzeniowego MODEST. Samodzielnie sprawdzi się jako element ochrony perymetrycznej przestrzeni przemysłowych, obiektów użyteczności publicznej, urzędów i terenów rekreacyjnych. Wypełnienie panelem kratowym VEGA B przykręcanym do konstrukcji.

Jakość potwierdzona certyfikatami

Brama przesuwna MODEST posiada znak CE i jest zgodna z dyrektywami normy PN-EN 13241-1 dla przemysłowych bram ogrodzeniowych.

Ochrona na lata

Bramy MODEST zabezpieczone są antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe lub cynkowanie ogniowe i powleczenie farbą poliestrową. Na produkty w wersji Duplex udzielamy 10 lat gwarancji antykorozyjnej.

Solidna konstrukcja

Konstrukcja opiera się na solidnych stalowych elementach. Szyna jezdna o wymiarach 95 x 85 mm gwarantuje trwałość i bezpieczną pracę. Wypełnienie z paneli kratowych VEGA B przykręcanych do konstrukcji dodatkowo usztywnia bramę i zapewnia odpowiedni poziom ochrony.

Charakterystyka produktu


Cechy bramy MODEST

Brama przesuwna MODEST dostępna jest również w wersji ręcznej wyposażonej w zamek hakowy. Skrzydło bramy wypełnione jest panelem kratowym VEGA B spawanym do konstrukcji.

Dane techniczne:

- szyna jezdna 95x85mm,
- montaż B-3 na koromyśle,
- pojedynczy słup zamykający 100x100mm wyposażony w chwytak rolkowy,
- wypełnienie: panel kratowy VEGA B.

Kolorystyka systemu MODEST


Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia WIŚNIOWSKI będą wyglądać estetycznie.
Ogrodzenie dostępne w wersji ocynkowanej ogniowo lub ocynkowanej i powleczonej farbą poliestrową.

  • Kolory podstawowe
Zielony | RAL 6005

Zielony | RAL 6005

Grafitowy | RAL 7016

Grafitowy | RAL 7016

Dowiedz się więcej na temat okien WIŚNIOWSKI

Przeczytaj nasze artykuły i skorzystaj z wiedzy ekspertów.

Zdjęcie wnętrza salonu

Sprawdź, gdzie kupić produkty WIŚNIOWSKI