hero-bastion-d.jpg

System ogrodzeniowy BASTION

Łączy produkcję na wymiar z szerokimi możliwościami customizacji.

Nowoczesny system bram i furtek, który sprawdzi się w każdej branży. Szeroki wybór opcji dodatkowych oraz wymiarów sprawia, że BASTION to uniwersalne rozwiązanie. Bramy skrzydłowe sytemu BASTION dostępne są w wersji ręcznej lub automatycznej, posiadają znak CE. Furtki BASTION mogą być wyposażone w standardowy zamek z wkładką lub zamek elektromagnetyczny. Elementy systemu BASTION dostępne są w każdym kolorze z palety RAL i objęte 10-letnią gwarancją antykorozyjną.

Na każdy wymiar

System BASTION może zostać wyprodukowany w każdym wymiarze, kolorze oraz z użyciem wszystkich dostępnych w ofercie przemysłowej wypełnień. Inwestor ma możliwość korzystania z szerokiej oferty opcji dodatkowych, by dopasować produkt do swoich potrzeb.

Trwałość i niezawodność

Bramy i furtki BASTION są odporne na intensywną pracę. Solidna konstrukcja gwarantuje odporność na warunki atmosferyczne. Dzięki systemowi Duplex elementy ocynkowane i malowane proszkowo zyskują 10-letnią gwarancję antykorozyjną.

Dla wymagających branż

Znak CE i zgodność z najważniejszymi normami gwarantują poziom bezpieczeństwa, który jest wymagany przez najważniejsze branże. Z systemu BASTION korzystają przede wszystkim obiekty, w których wymagana jest kontrola dostępu na skalę przemysłową.

Wyposażenie standardowe

To, co wyróżnia ogrodzenia WIŚNIOWSKI to funkcjonalność i bezpieczeństwo. Wybierając je, masz pewność ich komfortowego użytkowania na co dzień przy zapewnieniu maksymalnego zabezpieczenia.

Chwytak zabezpieczający

przed przypadkowym, samoczynnym zamknięciem się uchylonego skrzydła w bramie ręcznej, np. w wyniku silnego podmuchu wiatru – montowany za bramą, przytrzymuje skrzydło w pozycji otwartej.

Rygiel

w bramie ręcznej stanowi pewną blokadę skrzydła mocowaną do fundamentu.

Zawias regulowany

montowany bezpośrednio w słupie bramy – zapewnia precyzyjne ustawienie furtki względem słupa.

Bramy o szerokości do 6 metrów

w świetle wjazdu, ruch bramy w obrębie 90°.

Bramy o szerokości powyżej 6 metrów

w świetle wjazdu, ruch bramy w obrębie 90°.

Zamek wpuszczany nawierzchniowo

– tradycyjny sposób zamknięcia furtki, montowany w ramie skrzydła.

Bogate wyposażenie dodatkowe

Elektrorygiel

to zabezpieczenie stosowane w bramach, gdzie skrzydło jest szersze niż 3 metry. Zadaniem elektrorygla jest zabezpieczenie i stabilizacja bramy w pozycji zamkniętej.

Fotokomórki

zamontowane na słupach bramy – jeżeli w świetle przejazdu pojawi się przeszkoda, następuje przerwanie strumienia podczerwieni, co spowoduje zatrzymanie się skrzydła i jego cofnięcie.

Ostre zakończenia

w postaci stalowego grzebienia, mogą być montowane na górnej krawędzi skrzydła bramy.

Zamek w bramie ręcznej

to pewne i trwałe zamknięcie bramy ręcznie otwieranej, umieszczony w aluminiowej obudowie.

Zamek nawierzchniowy

– mechanizm zamknięty w aluminiowej obudowie, z wkładką patentową, również w wersji z elektrozaczepem.

Zamek z elektrozaczepem

– element systemu kontroli dostępu – służy do zdalnego odblokowania zamkniętej furtki.

Zawias na płytce montażowej

umożliwia instalację furtki do już istniejących słupów stalowych lub betonowych.

Zawias na ceowniku

przymocowanym do słupa – umożliwia instalację furtki do słupa stalowego lub betonowego.

Na specjalne zamówienie

w bramach skrzydłowych, ruch bramy w obrębie 180°

Przykłady wypełnień

W zależności od potrzeb, konstrukcja bramy może zostać wypełniona kształtownikami lub panelami kratowymi.

Rodzaje wypełnień systemu BASTION

Kształtownik zamknięty 25x25mm

Brama dwuskrzydłowa z wypełnieniem kształtownikiem zamkniętym 25 x 25 mm, spawanym do konstrukcji oraz Furtka z wypełnieniem kształtownikiem zamkniętym 25 x 25 mm, spawanym do konstrukcji.

VEGA B

Brama dwuskrzydłowa z wypełnienie panelem kratowym VEGA B, przykręconym do konstrukcji oraz Furtka z wypełnieniem panelem kratowym VEGA B, przykręconym do konstrukcji.

VEGA 2D Super

Brama dwuskrzydłowa z wypełnieniem panelem kratowym VEGA 2D Super, przykręconym do konstrukcji oraz Furtka z wypełnieniem panelem kratowym Vega 2D Super, przykręconym do konstrukcji.

Rurowe fi 25 [mm]

Brama dwuskrzydłowa z wypełnieniem rurowym fi 25 [mm] (spawanym do konstrukcji) oraz Furtka z wypełnieniem rurowym fi 25 [mm] (spawanym do konstrukcji)

Caro 25x25 [mm]

Brama dwuskrzydłowa z wypełnieniem w postaci kształtowników zamkniętych 25x25 [mm] Caro (spawanych do konstrukcji) oraz Furtka z wypełnieniem w postaci kształtowników zamkniętych 25x25 [mm] Caro (spawanych do konstrukcji)

30x18 [mm]

Brama dwuskrzydłowa z wypełnieniem w postaci kształtowników zamkniętych 30x18 [mm] (spawanych do konstrukcji) oraz Furtka z wypełnieniem w postaci kształtowników zamkniętych 30x18 [mm] (spawanych do konstrukcji)

AW.10.77

Brama dwuskrzydłowa z wypełnieniem AW.10.77. Wypełnienie z profili okrągłych o średnicy fi 25 [mm] oraz Furtka z wypełnieniem AW.10.77. Wypełnienie z profili okrągłych o średnicy fi 25 [mm]

VEGA 2D Security

Brama dwuskrzydłowa z wypełnieniem panelem kratowym VEGA 2D Security (przykręcane do konstrukcji) oraz Furtka z wypełnieniem panelem kratowym VEGA 2D Security (przykręcane do konstrukcji)

Kolorystyka systemu BASTION


Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia WIŚNIOWSKI będą wyglądać estetycznie.
Ogrodzenie dostępne w wersji ocynkowanej ogniowo lub ocynkowanej i powleczonej farbą poliestrową.
Dla Klientów poszukujących ogrodzenia w wyjątkowych kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania proszkowego z ponad 200 kolorów z palety RAL.

  • Kolory podstawowe
Niebieski | RAL 5010

Niebieski | RAL 5010

Zielony | RAL 6005

Zielony | RAL 6005

Grafitowy | RAL 7016

Grafitowy | RAL 7016

Szary | RAL 7030

Szary | RAL 7030

Jasno szary | RAL 7040

Jasno szary | RAL 7040

Biały | RAL 9016

Biały | RAL 9016

Dowiedz się więcej na temat produktówWIŚNIOWSKI

Przeczytaj nasze artykuły i skorzystaj z wiedzy ekspertów.

Zdjęcie wnętrza salonu

Sprawdź, gdzie kupić produkty WIŚNIOWSKI