Zyskaj rabaty, które Ci pasują! Oferta specjalna nawet do -35%
hero-gardia-d.jpg

System ogrodzeniowy GARDIA

Łączy uniwersalność zastosowania z solidną konstrukcją.

Systemowe rozwiązanie dla domu i przemysłu. Pozwala na funkcjonalne zabezpieczenie posesji, centrów przeładunkowych i terenów firm. W zestawie z bramą lub furtką znajdują się słupy nośne oraz komplet zawiasowo-zamkowy LOCINOX o zmiennym kierunku ryglowania oraz zasięgu ruchu do 180 stopni. Skrzydło wypełnione jest wspawanym do konstrukcji panelem kratowym VEGA 2D lub VEGA 2D Super. 10 lat gwarancji antykorozyjnej dla bram zabezpieczonych w systemie malowania proszkowego DUPLEX.

Gwarantowana jakość

Każdy element systemu GARDIA gwarantuje maksymalną trwałość i bezpieczeństwo. Zamek hakowy nierdzewny, aluminiowy chwytak zamkowy i antywyważeniowa funkcja docisku dają pewność odporności na niekorzystną aurę i działania osób nieupoważnionych.

Uniwersalność

Brama skrzydłowa GARDIA może być otwierana w dowolnym kierunku dzięki zawiasom o kącie otwarcia 180 stopni. Wypełnienie z paneli VEGA 2D lub VEGA 2D Super zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Systemowość

System GARDIA jest jakościowo, wizualnie i funkcjonalnie kompatybilny z innymi elementami oferty ogrodzeń przemysłowych WIŚNIOWSKI.

Przykłady wypełnień

Skrzydło bramy lub furtki wypełnione jest panelem kratowym Vega 2D o średnicy drutu 6/5/6 lub panelem kratowym Vega 2D Super 8/6/8. Panel kratowy wspawany do konstrukcji.

Brama dwuskrzydłowa GARDIA

Brama dwuskrzydłowa GARDIA

- wypełnienie bramy panel kratowy Vega 2D

Furtka GARDIA

Furtka GARDIA

- wypełnienie bramy panel kratowy Vega 2D

System ogrodzeniowy


Brama przesuwna GARDIA


Tworzy harmonijną całość z pozostałymi elementami systemu ogrodzeniowego. Uniwersalna brama przesuwna w wersji ręcznej i automatycznej wypełniona panelem kratowym VEGA 2D lub VEGA 2D Super. Rozwiązanie z solidną stalową konstrukcją gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. To jakość potwierdzona prestiżowymi certyfikatami.Dowiedz się więcej o bramie przesuwnej GARDIA

Kolorystyka systemu GARDIA


Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia WIŚNIOWSKI będą wyglądać estetycznie.
Ogrodzenie dostępne w wersji ocynkowanej ogniowo lub ocynkowanej i powleczonej farbą poliestrową.
Dla Klientów poszukujących ogrodzenia w wyjątkowych kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania proszkowego z ponad 200 kolorów z palety RAL.

  • Kolory podstawowe
Zielony | RAL 6005

Zielony | RAL 6005

Grafitowy | RAL 7016

Grafitowy | RAL 7016

Dowiedz się więcej na temat produktów WIŚNIOWSKI

Przeczytaj nasze artykuły i skorzystaj z wiedzy ekspertów.

Zdjęcie wnętrza salonu

Sprawdź, gdzie kupić produkty WIŚNIOWSKI