Zyskaj rabaty, które Ci pasują! Oferta specjalna nawet do -35%
hero-modest-d.jpg

System ogrodzeniowy MODEST

Łączy uniwersalność i systemowość z dbałością o harmonię

System bram i furtek MODEST to uniwersalne rozwiązanie. Będzie odpowiedni dla obiektów przemysłowych i budynków użyteczności publicznej. Sprawdzi się także na posesjach prywatnych - szczególnie do grodzenia ogrodów, działek, terenów rekreacyjnych lub leśnych. Jego szczególną cechą jest możliwość stworzenia spójnej linii wypełnienia bram i furtek z panelami kratowymi marki WIŚNIOWSKI. Wypełnienie stanowią przyspawane panele kratowe typu VEGA B.

Trwałość

MODEST posiada 10 lat gwarancji antykorozyjnej dla bram zabezpieczonych w systemie Duplex.

Harmonijna linia ogrodzenia

Wypełnienie panelem VEGA B przyspawanym do konstrukcji idealnie komponuje się z panelami kratowymi VEGA B lub VEGA B Light. W systemie dostępna jest także brama przesuwna MODEST

Kompletny zestaw

Integralną część systemu bram i furtek stanowią solidne słupy nośne z profili oraz komplet zawiasowo-zamkowy. W bramie dwuskrzydłowej zastosowano rygiel, wraz z ogranicznikiem.

Skrzydło bramy i furtki

Konstrukcja bramy i furtki zaprojektowana z profili o przekroju 40x40 mm. W skrzydle zastosowano komplet zawiasowo-zamkowy. W bramie dwuskrzydłowej dodatkowo rygiel wraz z ogranicznikiem. Skrzydło bram i furtek wypełnione panelem ogrodzeniowym VEGA B. Panele zgrzane z drutu o średnicy 5 mm. Panel przyspawany do konstrukcji w widoku od zewnątrz. Słupy bram i furtek stanowią integralną część wyrobu.Słupy zostały dostosowane do wymagań wytrzymałościowych całej konstrukcji. Słupy wyposażone w plastikowe daszki. Do produkcji słupów zastosowano profile o przekrojach: 80x80 mm.

Brama dwuskrzydłowa MODEST

Brama dwuskrzydłowa MODEST

- wypełnienie bramy panel kratowy VEGA B

Furtka MODEST

Furtka MODEST

- wypełnienie bramy panel kratowy VEGA B

System ogrodzeniowy


Brama przesuwna MODEST


Uniwersalne bramy przesuwne samonośne, łączące systemowość z niezawodnością. Solidna konstrukcja oparta na stalowych elementach wypełniona panelami kratowymi VEGA B dla maksymalnej ochrony. Bezpieczeństwo i antykorozyjność potwierdzone certyfikatami.  Dowiedz się więcej o bramie przesuwnej MODEST

Kolorystyka systemu MODEST


Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia WIŚNIOWSKI będą wyglądać estetycznie.
Ogrodzenie dostępne w wersji ocynkowanej ogniowo lub ocynkowanej i powleczonej farbą poliestrową.
Dla Klientów poszukujących ogrodzenia w wyjątkowych kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania proszkowego z ponad 200 kolorów z palety RAL.

  • Kolory podstawowe
Zielony | RAL 6005

Zielony | RAL 6005

Grafitowy | RAL 7016

Grafitowy | RAL 7016

Dowiedz się więcej na temat produktów WIŚNIOWSKI

Przeczytaj nasze artykuły i skorzystaj z wiedzy ekspertów.

Zdjęcie wnętrza salonu

Sprawdź, gdzie kupić produkty WIŚNIOWSKI