hero-rolety-PROTECTA-wisniowski-d.jpg

Rolety PROTECTA

Łączą maksymalny komfort z bezpieczeństwem Twoim i Twojej rodziny

Rolety automatyczne PROTECTA to maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Zagwarantują Ci odpowiednie wyciszenie pomieszczeń oraz oszczędność na ogrzewaniu i klimatyzacji przez cały rok.

Gwarancja spokoju i ciszy

Rolety wyposażone w napędy Somfy gwarantują bezawaryjne działanie i ochronę przed hałasem. Ich cicha praca nie zakłóci Twojego snu.

Trwałość na lata

Aluminium to trwały materiał, który doskonale znosi trudne warunki atmosferyczne. Ponadto silniki rolet PROTECTA mogą pracować w zakresie temperatur aż do 40 stopni Celsjusza. Napęd wytrzymuje tysiące cykli podnoszenia i opuszczania rolet.

Bezpieczeństwo

Dzięki detekcji przeszkód roleta zatrzyma się, gdy tylko napotka przeszkodę. Pomaga w tym szybki system dwutarczowego hamulca elektromagnetycznego.

Odpowiednia ilość światła

Okna WIŚNIOWSKI z automatycznymi roletami PROTECTA zawsze dają Ci tyle światła, ile akurat potrzebujesz. Chronią Twoją prywatność, zapewniają ciszę i reagują na Twoje potrzeby.

Oszczędne rozwiązanie

Latem nie wpuszczają do wnętrza upalnych promieni słońca, a zimą zatrzymują więcej ciepła w środku – dzięki temu oszczędzisz na klimatyzacji i ogrzewaniu.

Poznaj rodzaje rolet

Zastanawiasz się, jaki rodzaj rolet automatycznych wybrać? Poznaj trzy systemy rolet zewnętrznych WIŚNIOWSKI, które zostały dopasowane do różnych potrzeb i etapów budowy.

PROTECTA P

System rolet podtynkowych sprawdzi się, gdy jesteś dopiero na etapie budowy swojego domu. Możesz z nich skorzystać również w przypadku wykonywania nowej izolacji budynku lub modernizacji istniejącej - pod warunkiem dokonania odpowiednich zmian w obrębie nadproża.

PROTECTA A

PROTECTA A to zewnętrzne rolety adaptacyjne. Są przeznaczone do budynków, w których zamontowano już okna oraz tych, gdzie z różnych względów nie można skorzystać z innych systemów roletowych. Odpowiednio dobrany kolor skrzynki sprawi, że będą pasowały do wybranych wcześniej okien.

PROTECTA N

System rolet nadstawnych jest rozwiązaniem stosowanym głównie w nowych domach. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z niego w istniejących budynkach – np. przy wymianie stolarki. Skrzynkę tych rolet umieszcza się bezpośrednio nad oknem i nie wpływa na wygląd elewacji.

PROTECTA S

Budujesz czy modernizujesz, rolety Protecta S to wybór dla Ciebie. Są łatwe w montażu, a odpowiednio zabezpieczony mechanizm będzie odporny na uszkodzenia i czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz czy wiatr. Z myślą o konserwacji i ewentualnym serwisowaniu ułatwiliśmy dostęp do skrzynki. Możesz otworzyć ją zarówno od strony wnętrz, jak i elewacji.

Rodzaje pancerzy rolet zewnętrznych

Pancerz bez perforacji zapewnia pełną izolację od wiatru i słońca. Natomiast wersja perforowana po rozszczelnieniu umożliwia wentylację pomieszczenia przy zasuniętej rolecie. Perforacje pozwalają dodatkowo na delikatne doświetlenie wnętrza domu.

 

Pancerz PA39 – max. pow. 6 m2, max szer. – 3200 mm.

Pancerz PA43 – max. pow. 9 m2, max szer. – 3300 mm.

Pancerz perforowany

Pancerz perforowany

Pancerz nieperforowany

Pancerz nieperforowany

Inspiracje

Zainspiruj się naszymi realizacjami i wybierz rolety dopasowane do Twojego stylu i potrzeb.

Rolety PROTECTA
Rolety PROTECTA
Rolety PROTECTA
Rolety PROTECTA
Rolety PROTECTA
Rolety PROTECTA

Kolorystyka

Wybierz kolor rolet dopasowany do okien w Twoim domu. Rolety PROTECTA WIŚNIOWSKI mogą być wykonane w aż 18 wersjach kolorystycznych.

  • Kolory podstawowe
  • Kolory specjalne
srebrny 01

srebrny 01

biały 02

biały 02

szary 03

szary 03

ciemnobrązowy 08

ciemnobrązowy 08

brązowy 09

brązowy 09

szary antracyt 23

szary antracyt 23

orzech 28

orzech 28

złoty dąb 30

złoty dąb 30

Z przyczyn technicznych rzeczywiste kolory mogą odbiegać od kolorów przedstawionych na ilustracjach i fotografiach. Dokonując zakupu, zaleca się konsultację ze sprzedawcą.

* – Kolory dostępne tylko w pancerzu PA39.

Wyposażenie dodatkowe

Uzupełnij swoje rolety PROTECTA o funkcjonalne dodatki i skorzystaj z opcji wykonania.

smartCONNECTED Box

smartCONNECTED Box

Centrala umożliwia zarządzanie wybranymi grupami urządzeń zainstalowanymi w domu za pomocą smartfona lub tabletu z dowolnego miejsca na świecie.

Nina Timer io

Nina Timer io

Pilot z wyświetlaczem dotykowym do centralnego manualnego lub automatycznego sterowania napędami io

Pilot z wyświetlaczem

Pilot z wyświetlaczem

Pilot z 5-calowym, dotykowym wyświetlaczem do centralnego i manualnego sterowania napędami io

Situo 1 io

Situo 1 io

Pilot przenośny 1-kanałowy z możliwością obsługi indywidualnej, grupowej lub centralnej

Situo 5 io

Situo 5 io

Pilot przenośny 5-kanałowy z możliwością obsługi indywidualnej, grupowej lub centralnej. Dioda LED informująca o statusie nadawania oraz o poziomie naładowania baterii.

Smoove 1 io

Smoove 1 io

1-kanałowy radiowy nadajnik naścienny umożliwia ręczne sterowanie napędem radiowym io. Możliwość włączenia lub wyłączenia sterowania centralnego za pomocą przełącznika przesuwnego

Silnik S&SO-RS100 io

Silnik S&SO-RS100 io

Najnowocześniejszy silnik do rolet Somfy

Wieszak samoblokujący

Wieszak samoblokujący

Somfy LOCK TO PLAY

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej na temat okien WIŚNIOWSKI. Przeczytaj nasze artykuły i skorzystaj z wiedzy ekspertów.

Zdjęcie wnętrza salonu

Sprawdź, gdzie kupić produkty WIŚNIOWSKI