hero-bramy-garażowe-segmentowe-d.jpg

Bramy garażowe segmentowe

Łączą trwałość i doskonały design z Twoim komfortem.

Bramy segmentowe to połączenie wysokiej funkcjonalności i trwałości. Solidna konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo, a jednocześnie łatwą obsługę. Szukasz ponadczasowego designu? To bramy stworzone dla Ciebie! Ich nowoczesność podkreśla funkcja smartCONNECTED™, dzięki niej sterujesz bramą z poziomu smartfona.

Inspiracje

Zainspiruj się naszymi realizacjami i wybierz bramy dopasowane do Twojego stylu i potrzeb.

Brama garażowa UniPro w wersji RenoSystem
Brama garażowa UniPro w wersji RenoSystem; fasada i drzwi z profili aluminiowych
Brama UniPro; drzwi CREO 310; ogrodzenie LUX AW.10.54; kolor HI MODERN GRAPHITE
Brama segmentowa UniTherm; kolor RAL 9005 silkline
Brama garażowa UniTherm
Brama UniTherm; drzwi CREO 321; ogrodzenie MODERN AW.10.104
Brama PRIME w kolorze HI FLAME RED
Brama PRIME w kolorze HI FLAME RED; drzwi CREO 336
Brama UniTherm; drzwi CREO; okno PRIMO
Brama garażowa UniTherm; kolor Dąb Naturalny
Brama Unitherm; drzwi CREO 347; kolor Dąb Naturalny
Brama segmentowa UniTherm
Brama garażowa UniTherm
Brama PRIME Black - widok od wewnątrz
Brama garażowa PRIME
Brama garażowa PRIME; kolor Cream white
Bramy segmentowe; drzwi boczne panelowe
Brama garażowa UniPro z aplikacjami

Bramy garażowe segmentowe

Segmentowe bramy garażowe to wygodne i często stosowane przez inwestorów rozwiązanie. Ich konstrukcja składa się z kilku pojedynczych paneli (segmentów) połączonych zawiasami. Jakie zalety ma brama garażowa segmentowa?

Zalety bramy garażowej segmentowej

Konstrukcja bramy segmentowej sprawia, że panele w trakcie otwierania przesuwają się do góry. To nie tylko komfort użytkowania. Dzięki temu nie jest też potrzebne dodatkowe miejsce na podwórzu, jak w przypadku bramy uchylnej, a postawienie samochodu tuż przed nią nie wiąże się z ryzykiem jego uszkodzenia. Niektóre modele dostępne są także w wersji z drzwiami serwisowymi.

Bramy segmentowe gwarantują wysoki stopień izolacji cieplnej, chroniąc wnętrze garażu przed wychłodzeniem. Sam mechanizm otwierania nie jest skomplikowany i często pozostaje niezawodny przez wiele lat. Należy jednak pamiętać o wyborze bram garażowych segmentowych o potwierdzonej certyfikatami jakości. Do takich należą modele marki WIŚNIOWSKI.

Bramy segmentowe WIŚNIOWSKI

WIŚNIOWSKI to jeden z czołowych producentów bram garażowych. Jako pierwsi w Polsce wypuściliśmy na rynek automatyczne bramy garażowe. Segmentowe bramy to obecnie jeden z naszych sztandarowych produktów. Z powodzeniem łączymy dopracowany projekt, solidne wykonanie z najwyższej jakości materiałów oraz nowoczesną technologię. Korzystając z systemu smartCONNECTED otwierasz i zamykasz bramę garażową z dowolnego miejsca i to tylko za pomocą aplikacji w smartfonie!

Równocześnie nie zapominamy o tym, jak ważna jest estetyka. W ofercie bram segmentowych marki WIŚNIOWSKI znajdziesz mnogość wzorów, form i kolorów, dzięki którym z łatwością dobierzesz najodpowiedniejszą bramę do swojej nieruchomości. Co więcej, nie ma też żadnego problemu, żeby dopasować wygląd bramy do innych elementów posiadłości naszej marki takich jak ogrodzenie, okna, czy drzwi. Nasze bramy spełniają też kryteria programu "Czyste Powietrze".

Bramy PRIME

Linia PRIME to połączenie elegancji i innowacji technologicznych. Zaawansowane rozwiązania pozwalają uzyskać bardzo dobre parametry związane z termoizolacyjnością, ochroną i funkcjonalnością. Do systemowych zabezpieczeń należą: odpowiedni kształt paneli, osłona wszystkich ruchomych części bramy (wały, sprężyny skrętne, prowadnice, czy rolki), czujniki nad osłonami, czy zabezpieczenie przed opadnięciem skrzydła. Udogodnienie stanowią również napęd w klasie premium z amperometrycznym wykrywaniem przeszkód oraz fotokomórki.

Głównym materiałem jest wysokogatunkowa stal ocynkowana i malowana proszkowo, co chroni przed korozją. Nie zapomnieliśmy o ochronie domowników – bramy PRIME mają wysoką klasę antywłamaniową RC2. Automatyczne otwieranie z wykorzystaniem innowacyjnego napędu zostało opracowane we współpracy ze światowym liderem takich rozwiązań, firmą SOMFY. Zaletą modeli PRIME jest też energooszczędność. To czołówka w rynkowej ofercie, a świetne parametry w tym zakresie sprawiły, że ta linia została wpisana na listę ZUM Instytutu Ochrona Środowiska.

Bramy UniTherm

Brama segmentowa UniTherm jest najchętniej wybieraną opcją dla budownictwa energooszczędnego, czy pasywnego. Wysoką termoizolacyjność gwarantuje specjalny panel INNOVO o grubości aż 60 mm, czyli o 20 mm więcej, niż w standardowych bramach. Dopracowano tu system uszczelnień międzypanelowych, bocznych, górnych i dolnych. Gwarancja 25 tys. cykli otwarcia-zamknięcia zapewnia nawet 17 lat bezawaryjnego użytkowania! Rygorystyczne normy spełniają też zabezpieczenia, w tym przeciwko skutkom pęknięcia linek nośnych oraz sprężyn, czy przeciążeniowe w bramie automatycznej.

Bramy UniPro

Bramy UniPro to praktyczny i estetyczny wybór. Również tu zastosowano wszelkie niezbędne zabezpieczenia oraz specjalnie wyprofilowane panele. Ciekawym pomysłem jest wykonany z aluminium i szkła panel HORIZON, dzięki któremu do wnętrza garażu wpada więcej światła. Nowinką, którą z pewnością docenią właściciele czworonogów, są także specjalne drzwiczki dla zwierząt.

Rozwiązania renowacyjne

A może szukasz specjalnych rozwiązań renowacyjnych? Wówczas sprawdź naszą serię RenoSystem, która może być prosto zamontowana w miejsce wymienianej bramy garażowej. Charakteryzuje ją też uniwersalność zastosowań – niezależnie od wymiarów otworu garażowego, czy braku przestrzeni bocznych lub nadporoża. Skorzystaj z oferty bram garażowych marki WIŚNIOWSKI!

Bramy garażowe segmentowe

Dowiedz się więcej na temat bram WIŚNIOWSKI

Przeczytaj nasze artykuły i skorzystaj z wiedzy ekspertów.

Zdjęcie wnętrza salonu

Sprawdź, gdzie kupić produkty WIŚNIOWSKI