hero-bramy-garażowe-uchylne-d.jpg

Bramy uchylne

Łączą niezawodną konstrukcję i prosty montaż z szeroką ofertą rozwiązań, które dostosujesz do swoich potrzeb.

Bramy garażowe uchylne to prosta i solidna konstrukcja. Dzięki swojej niezawodności od lat cieszą się niegasnącą popularnością. Występują w wersji ocieplonej i nieocieplonej. Szeroka oferta wzorów i kolorów pozwala dostosować bramę do własnej wizji i oczekiwań.

Kompleksowe wyposażenie

Łączymy jakość i estetykę z korzystną ceną. W standardowej wersji bramy otrzymujesz: zamek z wkładką, zestaw trzech kluczy oraz zestaw montażowy. Kompleksowe wyposażenie gwarantuje prosty i efektywny montaż.

Szeroki wachlarz rozwiązań

Możesz wybrać bramę ocieploną, gdy chcesz zatrzymać ciepło w garażu, bramę z drzwiami przejściowymi, kiedy potrzebujesz dodatkowego wejścia lub bramę z ościeżnicą renowacyjną.

Trwałość

Bramy uchylne WIŚNIOWSKI to sprawdzone rozwiązania i wybór na lata. Konstrukcja wykonana z kształtowników stalowych ocynkowanych oraz poszycie skrzydła z blachy ocynkowanej pokrytej farbą poliestrową gwarantuje wysoką odporność na korozję.

Komfort użytkowania

Korzystanie z bramy jest bardzo proste i nie wymaga dużego wysiłku. Zastosowany przez nas układ sprężyn pomaga podnieść i opuścić ją przy niewielkim nakładzie siły. Doposażenie w napęd pozwala na obsługę bramy pilotem lub z funkcją smart – jednym przyciskiem w aplikacji na smartfon.

Ekonomia w parze z designem


Brama uchylna CONNECT


CONNECT łączy w sobie prostotę i niezawodność konstrukcji z szerokimi możliwościami personalizacji. 

Wybierz ją, jeśli szukasz ekonomicznego rozwiązania w dobrym guście. Design CONNECT do złudzenia przypomina stylistykę bram garażowych segmentowych. To szeroka oferta oryginalnych aplikacji, kolorów, przetłoczeń i akcesoriów.

Możesz ją zautomatyzować, a nawet połączyć z aplikacją na smartfon, by otwierać i zamykać garaż z dowolnego miejsca na świecie.

Pozostałe modele bram uchylnych

Brama uchylna nie musi odpowiadać przyjętym stereotypom. Dopasuj model do swoich potrzeb, wykorzystując szeroki wachlarz wzorów, kolorów, przeszkleń i wyposażenia.

KOMFORT

Wybierz bramę KOMFORT, jeśli liczy się dla Ciebie wygoda użytkowania i unikalny design. To konstrukcja, którą wypełnisz według własnego pomysłu, na przykład drewnem lub wybranym tworzywem sztucznym. W tej wersji prezentuje się naprawdę wyjątkowo!

NOVUM

To prawdziwy klasyk z oferty WIŚNIOWSKI. Trwały i pewny standard, którego popularność nie wyszła z mody od ponad 30 lat! Poszycie skrzydła wykonane jest z blachy stalowej ocynkowanej powlekanej farbą poliestrową. Prosta i stabilna konstrukcja gwarantuje optymalne zamknięcie garażów wolnostojących.

CITY

To sprawdzone zamknięcie garaży szeregowych, podziemnych i wolnostojących. Dzięki specjalnym otworom wentylacyjnym i perforacji zapewnia właściwą wymianę powietrza w garażu. Cynkowane i malowane poszycie skrzydła gwarantuje trwałość na lata.

PROGRESS

To wersja bramy uchylnej, którą z powodzeniem docieplisz panelem PVC. Możesz ją również wyposażyć w wygodne drzwi przejściowe. Bezpieczeństwo garażu zapewnia skuteczne ryglowanie, konstrukcję wzmacnia praktyczna poprzeczka łącząca prowadnice poziome.

SELECT

Bramę SELECT dedykujemy Klientom, którzy cenią szeroki wybór opcji i wykończenia. Ościeżnica w kolorze skrzydła bramy gwarantuje wyjątkową estetykę. Produkt uzupełnisz o ciepły panel PVC, drzwi przejściowe, przeszklenia i kratki wentylacyjne.

Wzory bram garażowych uchylnych

Nasze bramy uchylne wykonujemy w aż 16 opcjach. Wybierz wzór wypełnienia, który będzie najlepiej pasował do Twojego obiektu.

Wypełnienie pionowe wysokie V

Wypełnienie poziome wysokie H

Wypełnienie pionowe niskie

Wypełnienie poziome niskie

Wypełnienie poziome wysokie

Wypełnienie pionowe wysokie

Wypełnienie pionowe wysokie z pasem

Wypełnienie poziome wysokie z pasem

Wypełnienie skośne SV

Wypełnienie skośne SA

Wypełnienie perforowany dół

Wypełnienie perforowana góra

Wypełnienie perforowane góra-dół

Wypełnienie perforowane

Wypełnienie poziome niskie - żaluzja

Wypełnienie poziome wysokie - żaluzja

Kolorystyka

Dopasuj bramę garażową do elewacji, otoczenia lub innych elementów stolarki. Wybieraj z ponadczasowej oferty klasycznych kolorów i oklein. Kolory DECOR są dostępne tylko dla wzoru V i H.

  • Okleiny, kolory standardowe
  • Kolory DECOR
Grafitowy | RAL 7016

Grafitowy | RAL 7016

Jasnoszary | RAL 7035

Jasnoszary | RAL 7035

Brązowy | RAL 8014

Brązowy | RAL 8014

Ciemnobrązowy | RAL 8017

Ciemnobrązowy | RAL 8017

Srebrny | RAL 9006

Srebrny | RAL 9006

Biały | RAL 9016

Biały | RAL 9016

Złoty dąb

Złoty dąb

Orzech

Orzech

Napędy nowej generacji

Niezawodna automatyka dla bram garażowych, która gwarantuje wysoki komfort, bezpieczeństwo i pewność na lata.

Dowiedz się więcej na temat bram garażowych WIŚNIOWSKI

Przeczytaj nasze artykuły i skorzystaj z wiedzy ekspertów.

Zdjęcie wnętrza salonu

Sprawdź, gdzie kupić produkty WIŚNIOWSKI