hero-ogrodzenia-d.jpg

Twoje ogrodzenie

Łączy trwałe i niezawodne rozwiązania systemowe z Twoim bezpieczeństwem.

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI to funkcjonalne, systemowe rozwiązania, które zapewnią bezpieczeństwo i kontrolę dostępu do Twojej posesji. Spośród 80 wzorów w ramach 8 kolekcji wybierz design idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji. Poznaj estetyczne, trwałe i sprawdzone w każdych warunkach systemy ogrodzeń posesyjnych.

Bezpieczeństwo i niezawodność

Bramy WIŚNIOWSKI dostosowujemy do Twoich potrzeb. W zależności od uwarunkowań posesji możesz wybrać tradycyjną bramę dwuskrzydłową lub bardziej komfortową – bramę przesuwną, wyposażoną w unikalne nowoczesne rozwiązania. Każda z nich zapewni bezpieczeństwo Tobie i Twoim najbliższym oraz funkcjonalne rozwiązania na co dzień.

Trwałość na lata i antykorozyjność

Dobrze zabezpieczona powierzchnia to spokój na lata. Najtrwalsze, stalowe ogrodzenia zabezpieczamy przed korozją wykorzystując cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe w systemie DUPLEX, kontrolując proces na każdym etapie. Stalowe elementy ogrodzeń są objęte 10-letnią gwarancją antykorozyjną.

Nieskończone możliwości

Ponad 80 wzorów w 8 kolekcjach i możliwości personalizacji oferują niemal nieskończony wybór aranżacji Twojego ogrodzenia i posesji. Każdą z kolekcji wyróżnia unikalne wzornictwo. Znajdziesz w nich zarówno klasyczne formy, jak i najnowocześniejsze modele, które wyznaczają trendy.

Systemowe rozwiązania

Wszystkie elementy ogrodzenia WIŚNIOWSKI są częścią funkcjonalnego systemu, który na zasadzie modułów możesz dowolnie komponować, w zależności od Twoich potrzeb i upodobań oraz uwarunkowań terenu. Systemowość ogrodzeń WIŚNIOWSKI to łatwy i szybki montaż, wizualna i technologiczna spójność całego projektu oraz bezpieczeństwo.

Bramy przesuwne

Gwarantują bezpieczeństwo i niezawodne użytkowanie przez długie lata

Bramy dwuskrzydłowe

Łączą tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi

Bramy składane

To świetne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca

Furtki

Stanowią doskonałe uzupełnienie frontu ogrodzenia idealnie komponując się z jego pozostałymi elementami

Słup MultiBox

Umożliwią komfortowy odbiór listów i paczek w dogodnym dla Ciebie czasie

Przęsła ogrodzeniowe

Zapewnią odpowiedni poziom prywatności dostosowany do Twoich oczekiwań

Panele ogrodzeniowe

To ekonomiczny i estetyczny element ogrodzenia, dzięki któremu podkreślisz atrakcyjność ogrodu i ochronisz posesję przed nieproszonymi gośćmi

Kolekcje ogrodzeń

Postaw na najwyższą jakość z gwarancją trwałości na lata. Różnorodne modele pasujące zarówno do klasycznych, jak i ultranowoczesnych projektów. Wybierz kolekcję dopasowaną do Twoich potrzeb i wymarzonego projektu.

MultiBox – słup inny niż wszystkie

Poznaj unikalny funkcjonalny słup ogrodzeniowy MultiBox zintegrowany ze skrzynką pocztową, wideo domofonem czy włącznikiem kodowym. Z łatwością wkomponujesz go w swój projekt ogrodzenia. Odbieraj paczki jeszcze wygodniej i ciesz się nieograniczoną swobodą.

Wybierz bramę wjazdową dla siebie

W zależności od uwarunkowań posesji i swoich preferencji możesz wybrać tradycyjną bramę dwuskrzydłową, komfortową bramę przesuwną lub szybką bramę składaną. Trwała konstrukcja i niezawodna praca bram wjazdowych WIŚNIOWSKI zapewnią Ci bezpieczeństwo i pewność na lata.

Inspiracje

Zainspiruj się naszymi realizacjami i wybierz ogrodzenia dopasowane do Twojego stylu i potrzeb.

MODERN AW.10.109
LUX AW.10.54
LUX AW.10.54
MODERN AW.10.112
MODERN AW.10.104
Brama przesuwna
MODERN AW.10.104
Furtka

Dowiedz się więcej na temat ogrodzeń WIŚNIOWSKI

Przeczytaj nasze artykuły i skorzystaj z wiedzy ekspertów.

Zdjęcie wnętrza salonu

Sprawdź, gdzie kupić produkty WIŚNIOWSKI