Zyskaj rabaty, które Ci pasują! Oferta specjalna nawet do -35%
hero-bramy-garażowe-Reno-d.jpg

Rozwiązania renowacyjne

Remontujesz? Modernizujesz? Poznaj serię bram garażowych RenoSystem stworzonych z myślą o renowacji.

To nowe możliwości w procesie remontu. Podnieś komfort swojego domu, dopasuj funkcjonalność garażu do współczesnych wymagań i ciesz się szytymi na miarę rozwiązaniami dla renowacji.

Uniwersalna konstrukcja

Sprawdzi się w wymagających miejscach, gdzie brakuje przestrzeni bocznych czy nadproża. To rozwiązanie szyte na miarę. Modernizacja nie wymaga żadnych dodatkowych prac wykończeniowych.

Wyjątkowy design

Brama w kolorach RAL czy dewnopodobnych? Niezależnie od wybranej opcji kolorystycznej już w standardzie otrzymujesz komplet maskownic w kolorze skrzydła.

Rozwiązania na wymiar

Określ wymiary otworu garażowego, wybierz sposób montażu Twojej bramy, a my dopasujemy rozwiązanie skrojone pod Twoje potrzeby – co do milimetra.

Warianty montażu

RenoSystem rozwiązuje wiele potencjalnych sytuacji powstających w przypadku wymiany bramy garażowej. Konstrukcja montowana jest pośrednio do istniejących powierzchni za pomocą systemu kątowników, które wraz z maskownicami pełnią funkcję zastępczą dla brakujących elementów ściany.

Montaż za otworem

Maskownica za otworem

Montaż w otworze

Maskownica w otworze

Montaż w otworze

Maskownica przed otworem

Komfortowe dopasowanie

Regulacja bramy podczas montażu jest bezproblemowa dzięki systemowi prowadnic i ościeżnic. Dzięki specjalnym kątownikom możesz przenieść miejsce montażu maskownic poza obrys bramy. Są one dostępne w kolorze bramy, co pozwala na idealne dopasowanie.

Rozwiązania renowacyjne

Konstrukcja do montażu bram segmentowych

Konstrukcja pełniąca rolę stelaża zastępuje brakujące elementy nadproża lub przestrzeni bocznych. Dzięki temu sprawdzi się w wymagających, niestandardowych przestrzeniach i będzie pasowała do każdego garażu. Wykonana z odpornej na korozję stali ocynkowanej gwarantuje trwałość na lata.

Rozwiązania renowacyjne

Maskownice

Maskownice renowacyjne wykonane w kolorze skrzydła bramy pozwalają ukryć zniszczenia lub mało estetyczne elementy konstrukcji budynku, które mogą powstać w trakcie prac.

Rozwiązania renowacyjne

Blendy

Blendy renowacyjne umożliwiają ujednolicenie całego frontu budynku z designem płaszcza bramy. To idealne rozwiązanie dla właścicieli garaży wielostanowiskowych, a także osób, którym zależy na spójnym wzornictwie.

Inspiracje

Zainspiruj się naszymi realizacjami i wybierz okna dopasowane do Twojego stylu i potrzeb.

Brama garażowa UniPro w wersji RenoSystem
Brama garażowa UniPro w wersji RenoSystem; fasada i drzwi z profili aluminiowych

Dowiedz się więcej na temat bram garażowych WIŚNIOWSKI

Przeczytaj nasze artykuły i skorzystaj z wiedzy ekspertów.

Zdjęcie wnętrza salonu

Sprawdź, gdzie kupić produkty WIŚNIOWSKI