Produkty marki WIŚNIOWSKI, które w 2021 roku najbardziej docenili Klienci

Produkty marki WIŚNIOWSKI, które w 2021 roku najbardziej docenili Klienci

Czy wiesz, które produkty marki WIŚNIOWSKI zyskały największą popularność w 2021 roku? Dowiedz się, jak eksperci firmy WIŚNIOWSKI oceniają miniony rok. Poznaj bramy, okna, drzwi i ogrodzenia, które spotkały ze szczególnie ciepłym przyjęciem.

Bramy garażowe

Garaże coraz częściej stają się częścią bryły domu. Z tego powodu bramy garażowe stały się “dodatkowym wejściem” do budynku, dlatego tak ważne są w nich rozwiązania wspierające bezpieczeństwo. 

Bramy garażowe

Z tego powodu największą popularnością wśród Klientów cieszyło się udostępnienie pakietu antywłamaniowego RC2 dla bram UniPro, UniTherm i PRIME. Choć jest to opcja dodatkowa, inwestorzy korzystali z niej niezwykle często. Rozpoczęcie sprzedaży bram w klasie antywłamaniowości RC2 zostało zauważone także przez niezależnych ekspertów. Uzyskaliśmy prestiżowy certyfikat niemieckiego instytutu IFT Rosenheim.

Wyposażyliśmy w zestawy RC2 bramy UniPro, UniTherm i PRIME. Widzimy, że klientom bardzo spodobała się ta opcja  – podkreśla Aneta Kroczek-Macheta, Manager Produktu.

W skład pakietu antywłamaniowego wchodzi mechanizm automatycznego ryglowania, wzmocniony zespół rygli, blachy rygli, zabezpieczenie przed rozryglowaniem wózka, odbojnik szynowy. Pakiet antywłamaniowy RC2 dostępny jest dla bram z napędem MOTO oraz METRO.

Pakiet antywłamaniowy RC2

Dowiedz się więcej: Pakiet antywłamaniowy RC2 do bramy segmentowej UniTherm. Do bramy garażowej WIŚNIOWSKI


Bramy przemysłowe

W ostatnich latach widać, że klienci olbrzymią wagę przywiązują do designu. Ten zwrot widać również w ofercie bram przemysłowych WIŚNIOWSKI - które z powodzeniem mogą być montowane również w budynkach mieszkalnych. Wśród naszych bram zdecydowanie wyróżnia się brama elewacyjna MakroPro 2.0 ELH. Cechuje ją nie tylko zaskakujący wygląd, ale także niezwykła wytrzymałość i doskonałe właściwości termoizolacyjne. 

Brama zlicowana z fasadą - elewacyjna

Brama MakroPro 2.0 ELH to doskonała konstrukcja, która została zaprojektowana tak, by można było uzupełnić ją o indywidualne wypełnienie. Oznacza to, że jej skrzydło może z zewnątrz może wyglądać dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy – mówi Maciej Perz, Manager Produktu.

Brama MakroPro 2.0 ELH może być dostosowana wyglądem do designu elewacji lub stanowić charakterystyczny jej element. Gdy brama jest zamknięta, jej skrzydło tworzy jednolitą powierzchnię z fasadą. Nie sposób zauważyć, że kryje się tam konkretnych rozmiarów brama garażowa.

Świetny design jest bardzo ważny, ale najważniejszą cechą tej bramy jest jakość. Objawia się ona w materiałach, z której ją wykonano, co z kolei przekłada się wprost na trwałość produktu. Wystarczy wspomnieć, że gwarantowana liczba cykli (cykl to otwarcie i zamknięcie bramy) wynosi aż 25.000, a niezwykłą wytrzymałość uzyskaliśmy dzięki podwójnie przeprofilowanej prowadnicy o grubości 2 mm. Warto również zwrócić uwagę na system ThermoSet, w którego skład wchodzą: trzykomorowa, dwulistkowa uszczelka boczna, która zapewnia odpowiednią izolację ościeżnic, a także dwulistkowa uszczelka montowana do górnego panelu wraz z uszczelnieniem narożnikowym. Pozwoliło nam to uzyskać współczynnik przenikania ciepła dla panela Up=0,48 [W/m2xK].  

Brama MakroPro 2.0 ELH to synonim nie tylko wytrzymałości, ale również bezpieczeństwa: podwójne zabezpieczenie prowadnic uniemożliwia wypadnięcie rolek prowadzących, zastosowaliśmy także zabezpieczenia w przypadku pęknięcia linki zabezpieczenie przeciw skutkom pęknięcia sprężyny (na każdą ze sprężyn). 

Brama elewacyjna MakroPro 2.0 ELH

Dowiedz się więcej: Seria MakroPro 2.0 - WIŚNIOWSKI


Ogrodzenia

Wiele dobrego można powiedzieć o naszych przesuwnych bramach wjazdowych. Skrzydło porusza się sprawnie, cicho i płynnie kilka centymetrów nad podłożem, dzięki temu nie jest niczym blokowane - np. śniegiem, liśćmi lub kamieniami. Wszystkie elementy systemów ogrodzeniowych WIŚNIOWSKI poddawane są najlepszym metodom ochrony antykorozyjnej w technologii Duplex. Udzielamy na nie aż 10 lat gwarancji antykorozyjnej. Nie dziwi więc, że bramy przesuwne cieszą się dużym powodzeniem wśród naszych Klientów. Wśród nich największym – kolekcja HOME INCLUSIVE.

W 2021 roku zanotowaliśmy ponad 200% wzrostu sprzedaży kolekcji ogrodzeń Home Inclusive. Jest to związane przede wszystkim z rozszerzeniem kolekcji o nowe wzory – zauważa Grzegorz Mruk, Dyrektor Zarządzający Grupą Produktową 

Wypełnienia bram i segmentów w  kolekcji HOME INCLUSIVE wykonane są z kształtowników zamkniętych – w zależności od wzoru. Są ich aż cztery: z panelem 500 mm, 250 mm, z prześwitem lub bez. Dodatkowo każdy z nich można wyposażyć w jedną z sześciu aplikacji.

System HOME INCLUSIVE

Dowiedz się więcej: Bramy wjazdowe przesuwne. Kolekcja HOME INCLUSIVE WIŚNIOWSKI


Drzwi

Drzwi zewnętrzne NOVA to aluminiowo-stalowe drzwi zewnętrzne łączące świetne parametry techniczne z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Cieszą się one ogromną popularnością na rynku stolarki ze względu na design, trwałość oraz swoje unikatowe funkcje.

Drzwi zewnętrzne do domu

NOVA to jedne z nielicznych drzwi, które możemy zamontować bez wymaganego osłonięcia zadaszeniem przy zachowaniu pełnej gwarancji. Drzwi NOVA posiadają także innowacyjny system „funkcji dziennej” pozwalającej na otwarcie drzwi bez użycia klucza, a także możliwość otwierania ich za pomocą jednego przycisku – mówi Ireneusz Wierciak, Product Marketing Manager.

Drzwi NOVA posiadają stalowe skrzydło o grubości 78 mm, które zostało wypełnione płytą z ekstrudowanej pianki PU oraz pakietem szyb dwukomorowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać doskonały współczynnik przenikania Ud wynoszący już od 0,87 W/m2K. W standardowym wyposażeniu zapewniliśmy zamek trzypunktowy automatyczny gwarantujący szczelność pod kątem przenikania wiatru czy wody. 

Nie bez znaczenia jest sam design i ogromne możliwości spersonalizowania drzwi. Kolekcja zawiera 39 zdefiniowanych wzorów, z możliwością wykonania w bogatej kolorystyce RAL mat struktura, dekorów oraz oklein drewnopodobnych.

Dowiedz się więcej: Drzwi zewnętrzne WIŚNIOWSKI NOVA


Okna

W przypadku stolarki okiennej nasi Klienci docenili okna PVC PRIMO 82, zarówno te tradycyjnie otwierane, jak i przesuwne.

Okna

Z dumą możemy poinformować, że produkcja naszych okien wzrosła dwukrotnie.  Przy wyborze naszych okien zwracano uwagę w szczególności na ich parametry termiczne, a także wykonanie – mówi Ireneusz Wierciak, Product Marketing Manager.

Nasze produkty kojarzą się przede wszystkim z jakością. W przypadku okien PVC PRIMO 82 zostaliśmy - jako jedna z ośmiu europejskich firm - wyróżnieni przez instytut IFT Rosenheim certyfikatem jakości QUALITAT.  

To, co wyróżnia okna PRIMO 82 to profil VEKA (klasa A), posiadający 7 komór w ramie i głębokość zabudowy aż 82 mm. Warto zwrócić uwagę na trzy uszczelki ekstrudowane i niemal niewidoczne połączenie naroży wykonane w technologii V-Perfect. Okna już w standardzie wyposażone są w pakiet 3-szybowy (Ug=0,5), wypełnienie dolnego wrębu okuciowego, listwę transportowo-montażową i okucia Maco Multimatic. Dodatkowe wyposażenie stanowią nakładki aluminiowe dostępne w wielu kolorach z palety RAL.

Okna PVC

Dowiedz się więcej: Okna PVC WIŚNIOWSKI PRIMO 82

Udostępnij artykuł

Może Cię również zainteresować

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące szerokiej gamy produktów WIŚNIOWSKI.