WIŚNIOWSKI partnerem V edycji wydarzenia „Młodzi do Łodzi”

WIŚNIOWSKI partnerem V edycji wydarzenia „Młodzi do Łodzi”

Końcem maja już po raz piąty odbyło się wydarzenie „Młodzi do Łodzi”. Hasło tegorocznej konfrontacji brzmiało: Razem: razem dla architektury, środowiska, razem dla społeczeństwa. Partnerem spotkania była firma WIŚNIOWSKI.

Program, współtworzony przez młodych liderów z branży, obejmował warsztaty i panele dyskusyjne związane z popularyzacją architektury oraz podejmowaniem współpracy międzybranżowej. Uczestnicy spotkania wzięli udział w warsztatach kreatywnych, w czasie których odpowiadali na zagadnienia dotyczące przyszłości, technologii i trendów w architekturze.

– Jako marka WIŚNIOWSKI rozumiemy, że młodzi profesjonaliści są motorem innowacji w dziedzinie architektury. Dążymy do nawiązania mocnego partnerstwa, które będzie wspierać ich w tworzeniu funkcjonalnych i estetycznych przestrzeni. Jesteśmy gotowi słuchać ich pomysłów oraz razem eksplorować nowe możliwości, materiały i technologie.

Architektura to nie tylko piękne projekty, ale także wyzwania biznesowe i praktyczne. Dlatego angażujemy się w rozwój naszych produktów. Jesteśmy otwarci na dialog, twórcze dyskusje i eksperymenty. Wierzymy, że wspólnie możemy kreować przestrzenie, które nie tylko spełniają oczekiwania dzisiejszych i przyszłych pokoleń, ale także wpływają na jakość życia ludzi i środowisko.

Dlatego zachęcamy młodych architektów do nawiązania z nami współpracy. Razem możemy zrewolucjonizować architekturę i wpływać na przyszłość branży. Jesteśmy gotowi służyć jako partner i mentor, wspierając młodych architektów w realizacji ich wizji i marzeń – podsumowuje Aleksander Kadis, menedżer ds. współpracy z architektami w firmie WIŚNIOWSKI.

Udostępnij artykuł

Może Cię również zainteresować

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące szerokiej gamy produktów WIŚNIOWSKI.