Nieograniczone możliwości - kolekcje ogrodzeń marki WIŚNIOWSKI

Nieograniczone możliwości - kolekcje ogrodzeń marki WIŚNIOWSKI

Osiem kolekcji, 80 wzorów - jest w czym wybierać! Systemowe rozwiązania bram, furtek i słupów oraz wielu innych udogodnień można idealnie dopasować do każdego rodzaju działki i preferencji klienta. W ofercie marki WIŚNIOWSKI znajdują się zarówno wzory nowoczesne, jak i tradycyjne, dzięki którym posesja zyska wyjątkowy charakter. Unikalne wzornictwo pozwala na dopasowanie ogrodzenia do stylu otoczenia. Możliwość wyboru aplikacji, elementów ozdobnych czy sposobu zakończenia górnej krawędzi ogrodzenia pozwala na stworzenie projektu idealnie dostosowanego do indywidualnych gustów.

Dzięki unikalnej aplikacji do projektowania ogrodzeń - AW Expert już na etapie wyboru ogrodzenia można zobaczyć, jak będzie ono wyglądało. Zaledwie w kilka minut można zaplanować usytuowanie wszystkich elementów: bramy wjazdowej, furtki, segmentów, słupów czy skrzynki na listy – bez względu na wielkość posesji czy ukształtowanie terenu.

HOME INCLUSIVE

Dla osób ceniących sobie prywatność stworzyliśmy kolekcję HOME INCLUSIVE. Składa się ona z pięciu wzorów ogrodzeń wykonanych kształtowników zamkniętych oraz blach pełnych – w zależności od wzoru.

Bramę, furtkę lub segment można spersonalizować w wybranych wzorach poprzez zastosowanie dekoru, pomalowanie lub perforację wybranych lameli. Możliwe jest również zastosowanie jednego z sześciu rodzajów aplikacji ozdobnych.

Poznaj wzory HOME INCLUSIVE
Kolekcja ogrodzeń HOME INCLUSIVE

MODERN

Domy w nowoczesnym, prostym stylu wymagają ogrodzeń o takim samym charakterze. Nie oznacza to jednak, że powinny być one banalne.  Atrakcyjne i przyciągające spojrzenia 15 wzorów ogrodzeń kolekcji MODERN wykonane zostało z kształtowników zamkniętych oraz blach perforowanych i pełnych - w zależności od wzoru.

Panele kratowe oraz blachy pełne i perforowane zastosowane we wzorach dedykowane są osobom, które potrzebują więcej intymności, natomiast ogrodzenia, w których wykorzystano kształtowniki – dla tych, które lubią lekkie, przezierne konstrukcje.

Poznaj wzory MODERN
Kolekcja ogrodzeń MODERN

LUX

Eleganckie i stylowe – to można powiedzieć o osiemnastu wzorach ogrodzeń z kolekcji LUX. Stalowe pręty o przekroju 14x14 mm, z których zostały wypełnienia, nadają konstrukcji wyjątkowej lekkości. Kolekcja LUX idealnie sprawdzi się na dużych powierzchniach oraz wówczas, gdy chcemy wyeksponować ogród.

W zależności od wzoru, górna krawędź ogrodzenia może być zakończona łukiem wypukłym, wklęsłym lub prosto. W większości przypadków możliwa jest także wersja przekoszona, co jest szczególnie ważne, gdy na działce występują duże różnice wysokości.

Poznaj wzory LUX
Kolekcja ogrodzeń LUX

PREMIUM

Kolekcja PREMIUM została stworzona dla wymagających klientów. Stalowe pręty o przekroju 20 x 20 mm cechuje wyjątkowa wytrzymałość. Zostały one zakończone elementami ozdobnymi w górnej linii wypełnienia – grotami aluminiowymi w kształcie kuli, co wskazuje na wyjątkową dbałość o szczegóły.  

W każdym z siedmiu wzorów ogrodzeń można wybrać zakończenie górnej krawędzi proste lub w kształcie łuku – wklęsłego lub wypukłego. Wzory są dostępne w wersji przekoszonej.

Poznaj wzory PREMIUM
Kolekcja ogrodzeń PREMIUM

STYLE

Twórcy kolekcji STYLE zadbali o stylowe połączenie lekkich konstrukcji z elementami ozdobnymi, co pozwala na dopasowanie ogrodzenia do charakteru posesji i podkreślenie jej wyjątkowości. Kolekcja dedykowana jest miłośnikom przeziernych ogrodzeń, którzy mają do wyboru trzynaście wzorów ogrodzeń. Wypełnienie stanowią stalowe pręty o przekroju 12 x 12 mm.

Zakończenie górnej krawędzi może być proste lub w kształcie łuku. Dodatkowo na końcówkach stalowych prętów można zamontować topy w jednym z pięciu dopasowanych wzorów.

Poznaj wzory STYLE
Kolekcja ogrodzeń STYLE

VARIO

Cztery wzory ogrodzeń w kolekcji VARIO wykonane ze stalowych kształtowników zamkniętych stanowią uniwersalną ofertę dla każdego. Kształtowniki zostały zakończone grotami PVC o kształcie kulistym lub stożkowym.

Górna krawędź w każdym ze wzorów może być prosta albo zakończona łukiem wklęsłym lub łukiem wypukłym. Każdy z czterech wzorów jest dostępny w wersji przekoszonej.

Poznaj wzory VARIO
Kolekcja ogrodzeń VARIO

CLASSIC

Ponadczasowa klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Z ta myślą stworzyliśmy kolekcję CLASSIC – prostą, klasyczną w swej formie i kształcie, odpowiadająca potrzebom każdego. W kolekcji odnaleźć można zarówno wzory przezierne, półprzezierne, jak i zabudowane.

Trzynaście wzorów ogrodzeń stanowią wypełnienia wykonane ze stalowych kształtowników zamkniętych. Każdy z nich został zakończony zatyczką – do wyboru w jednym z czterech wzorów.

Poznaj wzory CLASSIC
Kolekcja ogrodzeń CLASSIC

BASIC

Pięć wzorów ogrodzeń, które można dopasować do każdej posesji. Uniwersalne w swojej prostocie, a jednocześnie wyróżniające się dzięki zdobieniom wkomponowanym w elementy ogrodzenia.

Wypełnienia zostały wykonane ze stalowych kształtowników zamkniętych o przekroju 15x15 mm, które mogą zostać zakończone fantazyjnymi, stożkowymi grotami.

Poznaj wzory BASIC
Kolekcja ogrodzeń BASIC

Udostępnij artykuł

Może Cię również zainteresować

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące szerokiej gamy produktów WIŚNIOWSKI.