MultiBox z Godłem Dobry Wzór 2023

MultiBox z Godłem Dobry Wzór 2023

MultiBox, prywatny automat na paczki marki WIŚNIOWSKI, zdobył nagrodę Godło Dobry Wzór 2023 w kategorii Nowe Technologie. W 30. finale konkursu znalazły się także brama elewacyjna ELH oraz drzwi CREO z miedzianymi inkrustacjami.

W tegorocznym konkursie Dobry Wzór wzięły udział 163 firmy, które rywalizowały ze sobą w 14 kategoriach. Dodatkowo patroni i partnerzy przyznali 8 nagród specjalnych. W gronie jury zasiedli eksperci Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, uznani projektanci oraz przedstawiciele instytucji państwowych.

Konkurs promuje najlepiej zaprojektowane produkty i usługi dostępne na polskim rynku. Celem konkursu jest wyróżnienie dobrego designu oraz nagradzanie projektów łączących innowacyjność i wysoką jakość z funkcjonalnością i estetyką.

Automat paczkowy MultiBox

MultiBox – nowa technologia dla branży e-commerce

Multifunkcjonalny słup WIŚNIOWSKI zyskał uznanie jury konkursu Dobry Wzór 2023 i zdobył główną nagrodę w kategorii Nowe Technologie. – MultiBox stanowi naszą odpowiedź na oczekiwania klientów w dobie dynamicznego rozwoju branży e-commerce. Zakupy przez Internet są dzisiaj normą, przewiduje się nawet, że do roku 2040 aż 95% zakupów detalicznych będzie dokonywanych online. MultiBox umożliwia zamawianie produktów z wygodną dostawą do domu i odbieranie przesyłek w najbardziej komfortowy sposób. Klient może odebrać paczkę niezależnie od obecności domowników, podając kurierowi jednorazowy kod dostępu lub używając aplikacji mobilnej – wyjaśnia Grzegorz Mruk, dyrektor zarządzający grupą produktową systemy ogrodzeniowe WIŚNIOWSKI.

Wymiary nowej wersji MultiBoxa pozwalają na umieszczenie w nim najpopularniejszego gabarytu przesyłek, czyli 19x38x64 cm. Wideodomofon z klawiaturą kodową oraz możliwość obsługi z poziomu smartfona podkreślają funkcjonalność produktu.

MultiBoxa można estetycznie dopasować do całego ogrodzenia, dobierając wysokość słupa i jego kolor do pozostałych elementów. Produkt w zestawie z systemowym ogrodzeniem stanowi integralną całość, która podkreśla walory posesji.

Wyróżnione produkty WIŚNIOWSKI

W finale konkursu znalazły się także inne produkty marki WIŚNIOWSKI: brama elewacyjna ELH oraz drzwi CREO z miedzianymi inkrustacjami. Ich wyjątkowy design dedykowany jest osobom, które chcą wyróżnić swój dom i podkreślić jego unikatowy charakter. – Konkurs Dobry Wzór to znaczące wydarzenie, które wyróżnia oraz propaguje najlepsze standardy wzornictwa i innowacji na rodzimym rynku. Niezwykle doceniamy to wyróżnienie, zwłaszcza że grono laureatów zaprezentowało tak wysoki poziom. Godło Dobry Wzór 2023 traktujemy nie tylko jako podsumowanie dotychczasowej pracy naszych specjalistów, ale również potwierdzenie, że jesteśmy na właściwej drodze w dążeniu do realizacji kolejnych innowacyjnych i wyróżniających się designem produktów – podkreśla Agnieszka Mazur, dyrektor zarządzająca marketingiem globalnym WIŚNIOWSKI. 

Udostępnij artykuł

Może Cię również zainteresować

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące szerokiej gamy produktów WIŚNIOWSKI.