Bezpieczny dom gdziekolwiek jesteś. Poznaj smartCONNECTED

Bezpieczny dom gdziekolwiek jesteś. Poznaj smartCONNECTED

Bezpieczeństwo – to ono zapewnia nam poczucie spokoju, stabilizację i czyni nasze życie bardziej komfortowym. Wszyscy dążymy do tego, by czuć się bezpiecznie i zapewnić to również najbliższym. Dom to miejsce, które bez wątpienia powinno być dla każdego właśnie taką bezpieczną twierdzą. Obecnie dzięki nowoczesnym technologiom możemy zatroszczyć się o bezpieczeństwo domu i jego mieszkańców również na odległość.

Z każdego miejsca, w którym jesteś

Steruj swoim domem z dowolnego miejsca na Ziemi

smartCONNECTED – to inteligentny i intuicyjny system służący do zdalnego sterowania zarówno domem, jak i posesją. Wszystko to za sprawą centrali smartCONNECTED Box i zintegrowanej z nią aplikacji mobilnej. Za pomocą aplikacji można z każdego miejsca zarządzać urządzeniami domowymi i sprawdzać ich stan. System umożliwia zdalne sterowanie m.in. bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami, oknami, furtką czy roletami.

smartCONNECTED Box

Podnieś poziom bezpieczeństwa i komfort życia

Nie masz pewności, czy po wyjeździe autem do pracy brama garażowa na pewno się zamknęła? Za pomocą zaledwie kilku kliknięć na smartfonie możesz się upewnić i jeśli zajdzie taka potrzeba, zamknąć bramę. Jesteś na wakacjach i martwisz się, czy ktoś nie próbuje włamać się do Twojego domu? Nie musisz już dzwonić do sąsiada, by po pracy w wolnej chwili zajrzał na Twoją posesję. Aplikacja powiadomi Cię o każdej próbie wejścia do domu – również tej niechcianej.

Scenariusze dla każdego dnia

Dzięki systemowi smartCONNECTED zamiast martwić się i zastanawiać, będziesz mieć spokojną głowę i poczujesz się bezpiecznie.

Stwórz inteligentny dom dzięki produktom WIŚNIOWSKI

System smartCONNECTED powstał dzięki naszej współpracy z firmą Somfy – światowym liderem automatyki domowej i producentem rozwiązań do domów inteligentnych – która już od 25 lat z powodzeniem działa na polskim rynku.

Dwustronna komunikacji

Wybierając produkty WIŚNIOWSKI, otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości, a łącząc je z centralą smartCONNECTED Box i aplikacją mobilną, tworzysz inteligentny i bezpieczny dom dla siebie i swoich bliskich. Zyskujesz wygodę i funkcjonalność, możesz oszczędzać energię i zdalnie sterować poszczególnymi elementami domu. 

Sprawdź system smartCONNECTED i przekonaj się, jak w prosty sposób możesz znacząco podnieść komfort swojego życia.

Udostępnij artykuł

Może Cię również zainteresować

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące szerokiej gamy produktów WIŚNIOWSKI.