PROTECTION LINE – nowość od marki WIŚNIOWSKI

PROTECTION LINE – nowość od marki WIŚNIOWSKI

Regularne czyszczenie i konserwacja bram, okien, drzwi oraz ogrodzenia pozwala utrzymać je w dobrym stanie przez pokolenia. Z tą myślą powstała nowa linia preparatów PROTECTION LINE, która chroni najważniejsze elementy stolarki i ogrodzenia, gwarantując ich perfekcyjny wygląd oraz płynną pracę niezależnie od pogody czy czasu eksploatacji produktów. Dostępne wyłącznie w e-sklepie WIŚNIOWSKI!

Narażone na działanie różnorodnych czynników atmosferycznych bramy, okna, drzwi i ogrodzenia z biegiem czasu mogą się brudzić lub stracić swoje pierwotne walory wizualne. Ich prawidłowe funkcjonowanie, a tym samym bezpieczeństwo użytkowników, jest uzależnione od regularnej konserwacji, polegającej na smarowaniu zawiasów, prowadnic czy innych ruchomych elementów. Aby zapobiec niepotrzebnym usterkom i utrzymać elementy stolarki oraz ogrodzenia w jak najlepszym stanie, warto korzystać ze skutecznych środków czyszczących. PROTECTION LINE to zestaw preparatów stworzonych w oparciu o 35-letnie doświadczenie ekspertów, którzy na co dzień zajmują się projektowaniem, produkcją i serwisowaniem produktów WIŚNIOWSKI. 

W zestawie PROTECTION LINE znajdują się trzy preparaty:

  • MAGIC COAT dba o powierzchnie ze stali, aluminium oraz PVC czyszcząc je i zabezpieczając za pomocą cienkiej polimerowej warstwy, która ożywia zmatowiałe kolory, chroniąc przed wilgocią,
  • GASKET PRO pozwala utrzymać naturalne właściwości uszczelek poprzez konserwację, przedłużając ich żywotność, chroniąc przed przymarzaniem a także promieniowaniem UV,
  • TECHNICAL został stworzony z myślą o zapewnieniu odpowiedniej płynności działania dla zawiasów, zamków, śrub i okuć, aby chronić przed korozją i zapewnić płynność działania.

Systematyczna konserwacja bram, okien, drzwi i ogrodzeń preparatami PROTECTION LINE podniesie walory estetyczne domu oraz posesji. To gwarancja spokojnego użytkowania produktów WIŚNIOWSKI przez wiele lat, bez zbędnej troski o naprawy czy nadmierne zużycie.

Poznaj jakość, która nie przemija:

Udostępnij artykuł

Może Cię również zainteresować

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące szerokiej gamy produktów WIŚNIOWSKI.