10 powodów, by wybrać okna PVC PRIMO marki WIŚNIOWSKI

10 powodów, by wybrać okna PVC PRIMO marki WIŚNIOWSKI

W trakcie budowy domu setki razy zadajemy sobie pytanie: dlaczego? Znalezienie na nie odpowiedzi jest wspólnym zadaniem producenta i klienta oraz pierwszym krokiem na drodze do podjęcia właściwej decyzji. Jednym z najważniejszych etapów budowy jest wybór odpowiednich okien. Dlaczego warto zdecydować się akurat na okna PVC PRIMO od marki WIŚNIOWSKI? Przeczytaj listę 10 powodów, które – jesteśmy pewni – przekonają Cię, by zaufać naszemu produktowi.

Okna PVC PRIMO już same w sobie są produktem nietuzinkowym, ale prawdziwą ich wartość można dostrzec dopiero, gdy zestawi się je z obecnymi już w ofercie marki bramami, drzwiami i ogrodzeniami. Promujemy myślenie o domu, który jest spójną całością, a zbiorem elementów – dlatego dużo mówimy o harmonii i jakości. Okna PVC marki WIŚNIOWSKI są elementem tej idei.

Drzwi tarasowe PVC

Zaczynamy od podstaw

Okna – tak jak dom – mają fundament. Są nim profile i okucia – to na nich opiera się cała konstrukcja okien i od nich zależy ich trwałość i funkcjonalność. I tak jak nie oszczędza się nigdy na fundamentach, tak nie powinno się szukać drogi na skróty w tych elementach okien.

Marka WIŚNIOWSKI produkuje swoje okna na najlepszych profilach VEKA w klasie A, które uzupełnione są sprawdzonymi okuciami Maco. To połączenie gwarantuje odpowiednią jakość i trwałość gotowego produktu.

Okna PVC PRIMO

Technologię zamieniamy w piękno

Technologia może służyć designowi i pięknu. To dzięki niej w oknach PVC PRIMO WIŚNIOWSKI zastosowano najnowocześniejszy zgrzew bezwypływkowy V-Perfect, który łączy profile w sposób niemal niewidoczny dla oczu.

Perfekcyjny wygląd domu to powód do dumy dla jego właścicieli – idealne okna to element tego wizerunku.

Okna PRIMO

Rozumiemy wagę bezpieczeństwa

Drzwi tarasowe PRIMO HS otwierają wnętrze domu na otoczenie, a równocześnie muszą zadbać o spokój domowników. Już w standardzie wyposażyliśmy je w zasuwnicę hakową, która zapewnia komfort i poczucie bezpieczeństwa – byś mógł bez dodatkowych kosztów cieszyć się profesjonalnie chronionym domem.

Zasuwnica hakowa to element całkowicie ukryty w konstrukcji HS, dzięki czemu światło przejścia na taras nie jest niczym ograniczone. Dodatkowo zasuwnica ta składa się z 3 haków, co powoduje zaryglowanie drzwi tarasowych jednocześnie w trzech miejscach i z pewnością utrudni dostęp osobom niepowołanym.

Kochamy harmonię

Twój dom potrzebuje nie tylko okien – w procesie budowy będziesz szukał również bramy garażowej, drzwi i ogrodzenia. Zadbaliśmy, by te poszukiwania były znacznie łatwiejsze i zakończyły się pełnym sukcesem.

Okna PVC WIŚNIOWSKI są wzorniczo, funkcjonalnie i jakościowo spójne z naszymi bramami, drzwiami i ogrodzeniem. Dzięki temu stworzysz idealny zestaw dla swojego domu i będziesz miał pewność, że każdy z jego elementów jest odpowiednio trwały i piękny.

Tworzymy unikalne kolory

Spójność, o której była mowa w poprzednim akapicie przejawia się również w unikalnej palecie barw, którą stworzyliśmy. Kolekcja Home Inclusive zawiera w sobie aż 16 autorskich kolorów strukturalnych z metalicznym efektem 3D.

Zadbaliśmy, by prezentowały się równie olśniewająco na stalowych ogrodzeniach i bramach, a także na aluminium, z którego produkujemy drzwi wejściowe i okna. Jeżeli chciałbyś uzyskać ten efekt na oknach PVC PRIMO, wybierz wersję z nakładką aluminiową.

Dbamy o szczegóły

A skoro o kolorach mowa – wszystkie profile VEKA, z których powstają okna PRIMO są barwione w masie, co zapobiega blaknięciu koloru. Ponadto oferujemy możliwość wyboru spośród trzech kolorów uszczelek, by dopasować je do profili. To w końcu detale decydują o efekcie końcowym, zadbaliśmy więc o wszystko.

Gwarantujemy spokój

Prawdziwe piękno musi być trwałe – szczególnie jeśli mówimy o budynkach, które mają służyć nam przez kolejne kilkadziesiąt lat. Dlatego zapewniamy Ci aż siedmioletnią gwarancję na nasze okna PVC PRIMO. Jesteśmy pewni, że to tylko dmuchanie na zimne – ale chcemy, byś wiedział, że możesz na nas liczyć jeszcze długo po zakupie.

Produkujemy w duchu Przemysłu 4.0

Technologia to nie wszystko. Dopiero znalezienie dla niej odpowiedniej roli sprawia, że staje się przewagą. Przez dekady stworzyliśmy nie tylko szereg innowacyjnych rozwiązań, ale udało nam się również zoptymalizować ich funkcje.

Od ponad 15 lat w Europie trwa czwarta rewolucja przemysłowa. Marka WIŚNIOWSKI była jednym z jej pionierów – pierwsze rozwiązanie w duchu Przemysłu 4.0 rozpoczęło pracę w naszych fabrykach już w 2004 roku. Dziś korzystamy z dobrodziejstw automatyzacji i robotyzacji, tworząc spersonalizowane produkty najwyższej jakości, ale o tym za chwilę…

Wiemy, jak produkować dobre okna

Okna PVC PRIMO to nowy produkt w naszej ofercie. Nie oznacza to jednak, że to nasze pierwsze kroki w produkcji okien. Te powstają w naszej fabryce już od niemal 30 lat!

Do tej pory specjalizowaliśmy się w wykorzystywaniu znacznie bardziej wymagającego materiału – aluminium. Dziś, gdy produkujemy również stolarkę PVC, zyskiwane przez lata doświadczenia procentują.

Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby

Połączenie technologii, otwartości na potrzeby klientów i pasji do designu sprawiają, że jesteśmy marką klientocentryczną. Zamawiając nasze okna PVC PRIMO – ale również bramy, drzwi i ogrodzenia – możesz być pewien, że zrobimy wszystko, by spełnić Twoje marzenie o domu idealnym.

Dzięki Przemysłowi 4.0 oraz bogatej palecie kolorów i wzorów możesz stworzyć swoje okno PVC, a także bramę, drzwi i ogrodzenie made to measure – na miarę i wymiar swoich potrzeb. PRIMO to okna zaprojektowane z myślą o Tobie i to Ty decydujesz o tym, jakie będą.

To tylko najważniejsze powody, dla których warto zaufać oknom PVC PRIMO marki WIŚNIOWSKI. Chcesz poznać kolejne? Skontaktuj się z nami lub odwiedź naszych dystrybutorów i zrób pierwszy krok w świecie komfortu i bezpieczeństwa!

Udostępnij artykuł

Może Cię również zainteresować

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące szerokiej gamy produktów WIŚNIOWSKI.