Bezpieczne ogrodzenie na osiedlu Lwowska 119

Bezpieczne ogrodzenie na osiedlu Lwowska 119

Bastion. To idealne określenie dla przemysłowych systemów ogrodzeniowych WIŚNIOWSKI. Wraz z bramą przesuwną PI tworzą duet idealny, dlatego tak chętnie wybierane są przez deweloperów do ogrodzenia pojedynczych bloków czy całych osiedli mieszkaniowych.

Lwowska 119 to adres znany w Nowym Sączu. Powstał tu nowy blok mieszkalny, do którego wcale nie tak łatwo się dostać. A to wszystko za sprawą produktów WIŚNIOWSKI, które strzegą mieszkańców przed wtargnięciem niepowołanych osób.

Bramy wjazdowe

To, co wyróżnia bramy przesuwne WIŚNIOWSKI to funkcjonalność i bezpieczeństwo. Gwarantują pożądany komfort na co dzień i zapewniają maksymalne zabezpieczenie posesji.

Brama PI 95, która została zamontowana na tej inwestycji, to najmniejsza z bram tej serii. Jedna brama przesuwna może zamknąć wjazd do 7 metrów szerokości, natomiast dwie bramy zbieżne - do 12 metrów. Brama została wyposażona w napęd, co pozwala na komfortowe korzystanie z niej przez użytkowników. Warto nadmienić, że największe bramy PI zabezpieczają wjazdy do 16 m szerokości w przypadku jednej bramy, a do 24 metrów w przypadku bram zbieżnych.

Drugą bramą, jaką można odnaleźć przy ulicy Lwowskiej 119, jest brama skrzydłowa BASTION.

System BASTION sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne są trwałe i niezawodne rozwiązania na miarę oczekiwań inwestora. Możliwość zamówienia dowolnego rozmiaru produktu z szerokim wyborem opcji dodatkowych pozwala na personalizację wjazdu na posesję. Brama wraz z furtką z tej samej serii tworzą nietuzinkowe rozwiązanie, które nie tylko chroni, ale stanowi również estetyczne wykończenie posesji.

Przy zakupie bramy wjazdowej zawsze należy zwracać uwagę na ich bezpieczeństwo dla użytkowników. Znak CE, który posiadają wszystkie bramy WIŚNIOWSKI gwarantuje ich niezawodność w tym zakresie.

ogrodzenia dla osiedli
ogrodzenie WIŚNIOWSKI
bastion wiśniowski
bezpieczne ogrodzenia dla osiedli

Segmenty przemysłowe

Do bram dopasowano segmenty przemysłowe OPZ 252. Są one wykonane z kształtowników zamkniętych o wymiarach 25x25 mm (rama 40x40 mm). Standardowa szerokość segmentu wynosi 2500 mm, a jego wysokość – do 2400 mm.

Trwałość na lata

Wszystkie elementy ogrodzeń WIŚNIOWSKI gwarantują trwałość na długie lata, a to za sprawą powłoki antykorozyjnej powstałej poprzez cynkowanie i malowanie proszkowe. Pozwala to na wydłużenie czasu ich użytkowania - pozostają odporne na warunki atmosferyczne i dłużej wyglądają estetycznie. Istnieje możliwość pomalowania ogrodzenia w jednym z setek dostępnych kolorów, co pozwala na dopasowanie do pozostałej części posesji. W tym przypadku inwestor zdecydował się na jeden z popularnych odcieni szarości (RAL 7016).

Bezpieczeństwo we wszystkich wymiarach

Bez względu na skalę inwestycji – ogrodzenia przemysłowe WIŚNIOWSKI idealnie spełnią oczekiwania Inwestora. Spełniają europejskie normy bezpieczeństwa, gwarantują wieloletnią niezawodność i umożliwiają personalizację na miarę potrzeb.

Udostępnij artykuł

Może Cię również zainteresować

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące szerokiej gamy produktów WIŚNIOWSKI.