hero-desktop-drzwi-techniczne-alu.jpg

Drzwi boczne aluminiowe

Łączą wysoką estetykę z trwałością i funkcjonalnością.

Drzwi boczne aluminiowe to niezwykle estetyczny i praktyczny produkt. Jak sama nazwa wskazuje, świetnie sprawdzą się jako boczne wejście do garażu, a ich wersja dwuskrzydłowa może pełnić rolę bramy garażowej. Konstrukcja z aluminium zapewnia ochronę przed korozją i trudnymi warunkami atmosferycznymi.

Idealnie dopasowane

Drzwi boczne aluminiowe są wzorniczo dopasowane do bram segmentowych i uchylnych. Mogą być ich uzupełnieniem jako dodatkowe wejście do garażu.

Trwałe

Aluminium to trwały i estetyczny materiał. Jego odporność na korozję i łatwość w konserwacji są gwarancją niezawodności na długie lata.

Wiele zastosowań

W wersji dwuskrzydłowej mogą pełnić rolę rozwiernej bramy garażowej. Takie rozwiązanie to gwarancja odpowiedniej trwałości i termoizolacji.

Konstrukcja drzwi

DoorTherm 86

Wysoka ochrona termiczna sprawia, że DoorTherm 86 doskonale ochronią wnętrze przed chłodem i upałem. Doskonale sprawdzą się jako boczne drzwi do ogrzewanego garażu lub budynku gospodarczego. Dostępne są w wersji jedno- lub dwuskrzydłowej. Rama skrzydła i ościeżnicy wykonana jest z kształtowników aluminiowych trzykomorowych z przegrodą termiczną o głębokości 77 mm, skrzydło wypełniono panelem stalowym 60 mm (z przetłoczeniem: niskim, kasetonowym, wysokim lub bez przetłoczeń). Detale i grubość sprawiają, że model ten tworzy spójny zestaw z bramą UniTherm.

DoorPro 70

Łączą termoizolację i bezpieczeństwo antywłamaniowe. Dostępne są w wersji jedno- lub dwuskrzydłowej. Rama skrzydła i ościeżnicy wykonana jest z kształtowników aluminiowych trzykomorowych z przegrodą termiczną o głębokości 70 mm, skrzydło wypełnione jest panelem stalowym 40 mm (z przetłoczeniem: niskim, kasetonowym, wysokim lub bez przetłoczeń) ocieplonym pianką poliuretanową. Detale i grubość sprawiają, że model ten tworzy spójny zestaw z bramą UniPro. W drzwiach dwuskrzydłowych DoorPro 70RC dostępna klasa antywłamaniowa to RC3/SKG*** – wypełnienie skrzydła stanowi panel bramy segmentowej 40 mm. Od strony wewnętrznej zamontowana jest dodatkowa blacha uszczelniająca i wzmacniająca poszycie skrzydła w kolorze drzwi.

DoorPro 60 z przegrodą termiczną (Aluprof MB60E)

To cieplejsza wersja drzwi aluminiowych, które lepiej chronią wnętrze budynku przed stratami ciepła. Dostępne są w wersji jedno- lub dwuskrzydłowej. Rama skrzydła i ościeżnicy wykonana jest z kształtowników aluminiowych trzykomorowych z przegrodą termiczną o głębokości 60 mm, skrzydło wypełniono panelem stalowym 40 mm (z przetłoczeniem: niskim, kasetonowym, wysokim lub bez przetłoczeń) wypełnionym pianką poliuretanową. Detale sprawiają, że ten model drzwi tworzy spójny zestaw z bramą UniPro.

DoorPro 45 (AW45)

Dostępne w wersji jedno- lub dwuskrzydłowej, mogą więc pełnić funkcję bramy garażowej. Rama skrzydła i ościeżnica wykonane zostały z kształtowników aluminiowych o głębokości 45 mm. Skrzydło wypełnione panelem stalowym o grubości 40 mm z możliwością personalizacji: wybieraj pomiędzy trzema rodzajami przetłoczeń. Panel ocieplony jest pianką poliuretanową. Sprawdzą się w budynkach nieogrzewanych. Detale sprawiają, że tworzą spójny zestaw z bramą UniPro.

DoorLight 45 (Aluprof MB45) bez przegrody termicznej

Możesz wybrać je w wersji jedno- lub dwuskrzydłowej. Rama skrzydła i ościeżnica zostały wykonane z jednokomorowych kształtowników aluminiowych bez przegrody termicznej o głębokości 45 mm. Skrzydło wypełniono profilem aluminiowym AW77 lub AW100. Ocieplenie stanowi pianka poliuretanowa. Wnętrze drzwi dodatkowo wzmocniono blachą uszczelniającą. Sprawdzą się w budynkach nieogrzewanych.

Inspiracje

Zainspiruj się naszymi realizacjami i wybierz drzwi dopasowane do Twojego stylu i potrzeb.

Drzwi boczne aluminiowe
Drzwi boczne aluminiowe
Drzwi boczne aluminiowe
Drzwi boczne aluminiowe
Drzwi boczne aluminiowe

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej na temat drzwi WIŚNIOWSKI. Przeczytaj nasze artykuły i skorzystaj z wiedzy ekspertów.

Zdjęcie wnętrza salonu

Sprawdź, gdzie kupić produkty WIŚNIOWSKI