hero-desktop-drzwi-techniczne-stal.jpg

Drzwi boczne stalowe

Łączą w sobie solidną konstrukcję i dbałość o detale.

Stalowe drzwi boczne są najczęściej wykorzystywane jako dodatkowe wejście do garażu. Dlatego muszą zapewniać bezpieczeństwo użytkowania, trwałość i bezawaryjność. Docenisz ich sprawdzoną konstrukcję, która doskonale znosi nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne.

Uzupełnienie dla bram garażowych

Wzornictwo drzwi bocznych pozwala dostosować je wizualnie do bram uchylnych i rozwiernych. Sprawdzą się więc doskonale jako dodatkowe wejście do garażu.

Odporne na codzienne wyzwania

Solidna konstrukcja gwarantuje odporność na warunki atmosferyczne i intensywne użytkowanie. Zyskaj pewność na lata.

Szerokie zastosowanie

Drzwi boczne stalowe sprawdzą się nie tylko w garażach. Będą dobrym wyborem dla wszelkich budynków gospodarczych i pomieszczeń technicznych.

Konstrukcja drzwi

Drzwi boczne stalowe DST

Drzwi jednoskrzydłowe stalowe przeznaczone są do użytku w budynkach prywatnych i pomieszczeniach gospodarczych. Rama skrzydła i ościeżnicy wykonana jest z kształtowników stalowych zamkniętych, bez przegrody termicznej. Standardowo drzwi wyposażone są w zamek z wkładką patentową, trzy klucze, klamkę. Blacha stalowa trapezowana (trapez T-10) o pionowym, poziomym lub skośnym układzie wypełnienia, ocynkowana, powlekana farbą poliestrową. W drzwiach nieocieplonych od wewnątrz widoczna jest konstrukcja skrzydła, w drzwiach ocieplonych od wewnątrz skrzydło wypełnione panelem PVC.

Drzwi boczne stalowe CONNECT

Drzwi stalowe Connect w standardzie wyposażone w ościeżnicę renowacyjną (dopasowaną do stosowanej ościeżnicy renowacyjnej w bramach uchylnych Connect), której właściwością jest możliwość zamontowania jednego wymiaru ościeżnicy do zakresu szerokości i wysokości otworu. Drzwi występują tylko w wymiarach typowych w wersji ocieplonej i nieocieplonej, wyposażone w zamek z wkładką patentową, trzy klucze i klamkę. Poszycie skrzydła wykonane jest z blachy stalowej ocynkowanej, powlekanej farbą poliestrową. Składa się ono z paneli o jednakowej szerokości w poziomym lub pionowym układzie przetłoczeń. W drzwiach nieocieplonych od wewnątrz widoczna jest konstrukcja skrzydła, w drzwiach ocieplonych od wewnątrz skrzydło wypełnione panelem PVC.

Drzwi boczne stalowe DS UNIWERSALNE

Drzwi jednoskrzydłowe stalowe, uniwersalne to rozwiązanie pozwalające na uzyskanie dowolnego kierunku otwarcia drzwi w zależności od ich zamontowania. Standardowo drzwi wyposażone są w zamek z wkładką patentową, trzy klucze oraz klamkę. Drzwi uniwersalne mogą być montowane w otworze i otwierane tylko na zewnątrz. Dostępne w dwóch wersjach ościeżnicy z profilu zamkniętego oraz otwartego (renowacyjnego) w wymiarach typowych. Wykonane z blachy stalowej, ocynkowanej, powlekanej farbą poliestrową. W drzwiach nieocieplonych od wewnątrz widoczna jest konstrukcja skrzydła, w drzwiach ocieplonych od wewnątrz drzwi wypełnione panelem PVC.

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej na temat drzwiWIŚNIOWSKI. Przeczytaj nasze artykuły i skorzystaj z wiedzy ekspertów.

Zdjęcie wnętrza salonu

Sprawdź, gdzie kupić produkty WIŚNIOWSKI