hero-scianki-witryny-alu-prof-d.jpg

Ścianki i witryny aluminiowe

Poznaj wielkoformatowe przeszklenia, idealne dla sklepowych witryn, przestrzeni biurowych, banków czy innych obiektów użyteczności publicznej. Aluminiowe ścianki to rozwiązanie dla inwestorów, którzy stawiają na komfortową, pełną światła przestrzeń i nowoczesny design.

Aluminiowe ścianki i witryny WIŚNIOWSKI dopasujesz do każdego obiektu. Zastosowanie specjalnych łączników pozwala na wykonanie ścian o dowolnych kątach załamania, a kompatybilność z naszymi drzwiami i oknami gwarantuje komplementarną realizację. Liczne rozwiązania konstrukcyjne i szeroki wybór kolorów, szyb, okuć czy akcesoriów zapewnia niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Komfortowa przestrzeń i nowoczesny design

Wykończenie z wykorzystaniem ścianek aluminiowych robi wrażenie. Zastosowanie ścian ze szkła optycznie zwiększa Twoją przestrzeń. To więcej światła i niepowtarzalny klimat każdej inwestycji.

Płynna praca

Ruchome kwatery ścianek aluminiowych, wyposażone w wysokiej jakości okucia, pracują płynnie i cicho. Proponując rozwiązania dla profesjonalistów, stawiamy na niezbędną funkcjonalność i łatwość obsługi.

Sprawdzona automatyka

Zamontowane w ściankach drzwi i okna można zautomatyzować! Podnieś funkcjonalność swojego obiektu, doposażając ruchome elementy ścianki w sprawdzoną automatykę.

Warianty ścianek aluminiowych

WIŚNIOWSKI oferuje szerokie spektrum tworzenia ścianek zewnętrznych i wewnętrznych. Wykonujemy ścianki z profili z przegrodą termiczną, bez przegrody termicznej oraz ścianki całoszklane. Zastosowanie specjalnych łączników pozwala na wykonanie ścian o dowolnych kątach załamania, dzięki czemu można dostosować je do każdego wnętrza.

Ścianki aluminiowe zewnętrzne

Profile aluminiowe z przegrodą termiczną. Wypełnienie skrzydła w postaci szyby bezpiecznej zespolonej lub panela. Aluminiowa rama i ościeżnica malowana proszkowo, w kolorach DECOR lub oklejone foliami drewnopodobnymi.

Ścianki aluminiowe wewnętrzne

Profile aluminiowe bez przegrody termicznej, do wykonywania wewnętrznych przegród. Wypełnienie skrzydła w postaci szyby bezpiecznej pojedynczej lub panelu. Aluminiowa rama i ościeżnica malowana proszkowo, w kolorach DECOR lub oklejone foliami drewnopodobnymi.

Inspiracje

Zainspiruj się naszymi realizacjami i wybierz produkty dopasowane do potrzeb Twojego biznesu.

Ścianki działowe

Dowiedz się więcej na temat produktów WIŚNIOWSKI

Przeczytaj nasze artykuły i skorzystaj z wiedzy ekspertów.

Zdjęcie wnętrza salonu

Sprawdź, gdzie kupić produkty WIŚNIOWSKI