hero-scianki-caloszklane-prof-d.jpg

Ścianki całoszklane

Ścianki całoszklane to niepowtarzalny efekt wizualny – jeszcze więcej światła i nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni. Funkcjonalne rozwiązania dopasujesz do najbardziej wymagających wnętrz.

Minimalistyczny design pozwala zrealizować wizję o przestronnych i nowoczesnych wnętrzach. Systemy stałych i otwieranych ścian działowych oferują szerokie możliwości w zakresie zabudowy wysokich pomieszczeń. Ze względu na współczesną estetykę i funkcjonalność, ścianki całoszklane to rozwiązania niezwykle uniwersalne.

Mniej znaczy więcej

Ściana, której nie widać, ale spełnia swoje funkcje, izolując od zewnętrznych hałasów? Taki jest system ścianek całoszklanych WIŚNIOWSKI. Minimalistyczny design pozwala na większe możliwości aranżacyjne. To funkcjonalny podział przestrzeni biurowych, gdzie odpowiednio zaaranżowana powierzchnia ma kluczowe znaczenie dla komfortu pracy.

Lekkie, a zarazem solidne

Minimalistyczny design sprawia wrażenie lekkiej konstrukcji. Mimo subtelnej zabudowy ścianki całoszklane to solidne, pewne i bezpieczne konstrukcje. Wielkoformatowe przeszklenia bez profili na łączeniach optycznie zwiększają wnętrze.

Bezpieczne szyby

Co decyduje o jakości ścianek całoszklanych WIŚNIOWSKI? Przede wszystkim szyba. Zróżnicowane rodzaje szklenia: szyby hartowane, pojedyncze lub zespolone, pozwalają na dopasowanie rozwiązań pod sprecyzowane potrzeby inwestora.

Inspiracje

Zainspiruj się naszymi realizacjami i wybierz produkty dopasowane do potrzeb Twojego biznesu.

Ścianki całoszklane
Ścianka działowa całoszklana
Ścianka całoszklana w systemie aluminiowym
Ścianka z drzwiami całoszklanymi
Ścianka całoszklana
Fasada aluminiowa i ścianka całoszklana

Dowiedz się więcej na temat produktów WIŚNIOWSKI

Przeczytaj nasze artykuły i skorzystaj z wiedzy ekspertów.

Zdjęcie wnętrza salonu

Sprawdź, gdzie kupić produkty WIŚNIOWSKI