hero-systemy-okienne-scianki-stalowe-d.jpg

Ścianki stalowe

Ścianki stalowe to nowoczesny, loftowy styl i pełna swoboda podziału przestrzeni. Modułowe rozwiązania gwarantują elastyczność projektowania.

Nowoczesne obiekty wymagają nowoczesnych rozwiązań – designu, który podkreśli ich charakter i funkcjonalnych rozwiązań pozwalających na sprawną organizację wnętrz. Takie są ścianki stalowe WIŚNIOWSKI, których ruchome elementy działają sprawnie i cicho, a kwatery stałe, dzięki ergonomicznym przeszkleniom zapewniają komfort pracy w przestronnych pomieszczeniach.

Funkcjonalność

Loftowe ścianki ze stali to rozwiązania modułowe, które można doposażyć w pozostałe produkty marki, takie jak okna i drzwi. Dopasowane do siebie moduły pozwalają na elastyczne projektowanie elewacji i wnętrz bez względu na ich design, kształt czy pełnioną w budynku funkcję.

Space saving

Kiedy brakuje przestrzeni, warto pomyśleć o rozwiązaniach, które pozwolą optycznie zwiększyć pomieszczenie. Takie są stalowe ścianki i witryny WIŚNIOWSKI. Ruchome elementy przesuwne i harmonijkowe otwierają się równolegle do kwater stałych, nie zajmując wiele miejsca w pozycji otwartej.

Komfort użytkowania

Ścianki i witryny stalowe WIŚNIOWSKI to elementy stałe i ruchome. Łatwość obsługi zapewnia wyposażenie elementów otwieranych, przesuwanych i harmonijkowych w sprawnie działające okucia. Ścianki stalowe tworzą komfortową i funkcjonalną przestrzeń.

Nowoczesny design

Szerokie możliwości kolorystyczne profili stalowych, wybór szyb, okuć i akcesoriów, a także elastyczność w projektowaniu podziałów – wszystko to sprawia, że nasze ścianki stalowe z powodzeniem dopasujesz do nowoczesnej architektury.

Termoizolacja i wytrzymałość

Ścianki stalowe to nie tylko przegrody wewnętrzne, ale także rozwiązania zewnętrzne, odporne na działanie temperatury. Stalowe witryny zapewniają wysokie parametry termoizolacji, a co za tym idzie, przyjazny mikroklimat. Wytrzymały materiał konstrukcyjny, jakim jest stal, gwarantuje odporność na odkształcenia.

Warianty ścianek stalowych

WIŚNIOWSKI oferuje szerokie spektrum tworzenia ścianek zewnętrznych i wewnętrznych. Wykonujemy ścianki z profili z przegrodą termiczną, bez przegrody termicznej oraz ścianki całoszklane. Zastosowanie specjalnych łączników pozwala na wykonanie ścian o dowolnych kątach załamania, dzięki czemu można dostosować je do każdego wnętrza.

Ścianki stalowe zewnętrzne

Profile stalowe z przegrodą termiczną. Wypełnienie skrzydła w postaci szyby bezpiecznej zespolonej lub panelu. Stalowa rama i ościeżnica malowane proszkowo.

Ścianki stalowe wewnętrzne

Profile stalowe bez przegrody termicznej. Wypełnienie skrzydła w postaci szyby bezpiecznej zespolonej lub panelu. Stalowa rama i ościeżnica malowane proszkowo.

Inspiracje

Zainspiruj się naszymi realizacjami i wybierz produktu dopasowane do Twojego biznesu.

Ścianki stalowe
Ścianki stalowe
Ścianki stalowe
Ścianki stalowe

Dowiedz się więcej na temat produktów WIŚNIOWSKI

Przeczytaj nasze artykuły i skorzystaj z wiedzy ekspertów.

Zdjęcie wnętrza salonu

Sprawdź, gdzie kupić produkty WIŚNIOWSKI