Arcypromocja Podwójny Gambit - znamy zwycięzców konkursu!

Arcypromocja Podwójny Gambit - znamy zwycięzców konkursu!

Dlaczego wybór marki WIŚNIOWSKI to dobry ruch dla Twojej inwestycji? – klienci, którzy odpowiedzieli na to pytanie, zgłaszając swój udział w Arcypromocji Podwójny Gambit, wzięli udział w konkursie z łączną pulą nagród 100 000 zł. Wybraliśmy najlepsze odpowiedzi – poznajcie Zwycięzców!

Pierwsza nagroda główna, czyli kilka słów o Arcymistrzu  

„Wizja i marzenie, innowacyjne technologie, świadome doskonalenie produktów i dopasowanie do potrzeb klienta, niezrównana trwałość, indywidualizacja produkcji w fabryce przyszłości, odpowiedzialność i bezpieczeństwo, wyjątkowy design, szybki czas realizacji, kompetencje w branży budowlanej (Budowlana Marka Roku 2023), intuicyjny wybór i pewność na lata. Wszystko zaczyna się od wizji i marzenia. Jak wtedy, gdy w niewielkim garażu z marzenia jednego człowieka powstała potęga, która służy dziś milionom ludzi w Polsce i Europie. Budowa własnego domu to marzenie niemal każdego człowieka. To jednak trudne przedsięwzięcie, które wymaga wiedzy, umiejętności i intuicji. Przed tymi, którzy podejmą to wyzwanie, rozpościera się pole wielkiej szachownicy, a szansę na zwycięstwo mają Ci, którzy będą mieli przy sobie Arcymistrza, który nie tylko zrobi dobre otwarcie, ale także przewidzi 10 ruchów do przodu. Mowa tutaj o firmie WIŚNIOWSKI, która wie jak ważne są innowacyjne technologie otwierające przed użytkownikami świat niezwykłych możliwości oraz łatwość obsługi. Dzięki świadomemu doskonaleniu swoich produktów umie dostosowywać się do ciągle zmieniających się potrzeb coraz to nowych klientów. Arcymistrz ma świadomość, jak ważne jest aby produkty, które kupujemy były solidne i trwałe. Każdy lubi czuć się wyjątkowo, a temu z kolei służy indywidualizacji produkcji w fabrykach. Kolejną ważną rzeczą jest bezpieczeństwo, a solidność wykonania i zaangażowanie fachowców marki WIŚNIOWSKI nam to gwarantuje. Znaczenie mają również innowacje, dlatego nowoczesny design jest tu kluczową kwestią. Ważną sprawą jest też termin realizacji zamówienia, a i tutaj wyniki są rewelacyjne. 35 lat kompetencji w branży budowlanej i liczne nagrody, które firma WIŚNIOWSKI zdobywa od wielu lat to kolejny czynnik przemawiający na Ich korzyść. Dlatego trudno sobie wyobrazić inny wybór. Skoro stoi przed nami Arcymistrz naszej szachownicy, który poprowadzi nas do zwycięskiej partii, spokoju i bezpieczeństwa na lata.”

Druga nagroda główna – dlaczego okna WIŚNIOWSKI? 

„Wybrałem okna do domu firmy WIŚNIOWSKI ponieważ ta firma to: W – wieloletnie doświadczenie, I – Inwestycja na lata, Ś – światowa renoma, N – nowoczesność, I - innowacyjne rozwiązania, O – okna na wymiar, W – wybór przemyślany, S – solidność i profesjonalizm, K – klasa i styl, I – inteligencja i profesjonalizm obsługi.”

Pierwsze wyróżnienie I stopnia, czyli produkty WIŚNIOWSKI jako motyw literacki 

"Mocarni królowie wciąż są pełni żalu, że zamczyskom ich brak było godnego portalu. Wszak nie przedarłaby się wrogów złych hołota przez potężne, dostojne Wiśniowskiego wrota. Żałują Egipcjanie, że grobowców ich króli bezpieczna brama Wiśniowskiego nie tuli. Rzymianie z głowy rwą włosy garściami, że Koloseum nie było strzeżone bramami. Mężowie Atlantydy wiedzą, że nie przetrwali, bo w mieście ich brakło Wiśniowskiego portali. Porażka by wynikła z Achajów podstępu, gdyby brama Wiśniowskiego strzegła do Troi dostępu. Zeus gniewnie gromem ciska z Olimpu wysokiego, gdyż nie mógł zamontować bramy Wiśniowskiego, bo sam Herkules mocarz by jej nie uszkodził i nawet ten piorun jasny, choćby w nią ugodził. Święty Piotr po brodzie wciąż drapie się z żalem w tęsknocie za boskim Wiśniowskiego portalem. Mówi: właśnie takich wrót pięknych nam trzeba, potężnych i godnych, by strzec drzwi do nieba. Odyseusz przez całą swą podróż marzył po kryjomu, by przez drzwi Wiśniowskiego powrócić do domu. Pan Tadeusz wszak wierzył bezkompromisowo, że z bramą Wiśniowskiego bezpieczne Soplicowo. Przez bramy te nie przedrą się wrodzy wojacy! Ni wojska Hannibala, Krzyżacy, Kozacy! Ni grady, ni burze, pożary, wichury, bo niepokonane Wiśniowskiego struktury! Mocarne, potężne, silne, nieugięte, trwałe, a przy tym piękne, smukłe, dumne, niebywałe. Imponują wszystkim - wszak warte atencji. Błyszczą na piedestale przy tle konkurencji. I my wreszcie przejęci - jakież szczęście mamy, że nasz dom zdobić mogą Wiśniowskiego bramy! Niech strzegą go te silne i piękne portale! Inne bramy dla nas nie istnieją wcale!"

Drugie wyróżnienie I stopnia – szach-mat! 

"Budowa domu jest jak PARTIA SZACHÓW – sami Państwo przyznacie, a na mistrzowskich rozwiązaniach najlepiej na rynku się znacie! W 1989r. udanym DEBIUTEM na rynek wkroczyliście, wielu zadowolonych klientów w bramy, okna, drzwi i ogrodzenia wyposażyliście! Wierzę, że w każdej PARTII - czy to stan surowy, czy wykończenie, dbałość o KAŻDY RUCH ma znaczenie, dlatego sama także od dobrego DEBIUTU zaczęłam, gdy w drzwiach salonu firmowego WIŚNIOWSKI stanęłam. Z Waszą ofertą wnikliwie się zapoznałam, o zaletach wszystkich Waszych FIGUR-produktów poczytałam. W kolejnym RUCHU – SKOCZKA (specjalistę) na pomiar na budowę zaprosiłam, w kluczowych kwestiach się go poradziłam. Choć początkowo zakup bramy garażowej UniPro rozważałam, ostatecznie wykonałam niczym szachową ROSZADĘ i na UniTherm się zdecydowałam, jak wytrawny SZACHISTA zrobiłam kalkulację i porównanie, wszak wybór bramy garażowej to arcyistotne zadanie. GAMBITEM HETMAŃSKIM stan surowy zamknięty rozegrałam, gdy na produkty z szerokiej gamy WIŚNIOWSKI się zdecydowałam. Brama UniTherm to niczym WIEŻA, która strzeże wejścia do garażu, powiem nawet, że jest KRÓLOWĄ elewacji mojego domu – to widać od razu. Czuję się teraz jak ARCYMISTRZ na Szachowych Mistrzostwach Świata, bo wiem, że to produkt, którym będziemy cieszyć się przez długie lata, 25 000 cykli sprężyn skrętnych to przynajmniej 17 lat sprawnego działania, bez wydatków, napraw i cennego czasu marnowania! Moja brama nie tylko rewelacyjnie wygląda, lecz także doskonałe parametry izolacyjne i akustyczne osiąga, mój cały dom na tym ogromnie zyskuje, a ja żyję jak KRÓLOWA i o rachunki za ogrzewanie już się nie frasuję. Firma WIŚNIOWSKI od ponad 30 lat swoją PARTIĘ SZACHÓW na rynku rozgrywa, rzesze zadowolonych klientów zdobywa, wiem, że najlepszy z możliwych RUCH NA SZACHOWNICY mej budowy poczyniłam, gdy do Waszych zadowolonych klientów dołączyłam. WIŚNIOWSKI ma umysł szachisty, myśli perspektywicznie i przewiduje, w nowoczesną technologię i innowacyjność inwestuje. Ponad 1 000 000 sprzedanych bram to ogrom zadowolonych klientów, ponad 2000 miejsc pracy, 3 fabryki i wielu kontrahentów… Bycie liderem na rynku do utrzymywania najwyższego poziomu zobowiązuje, a Wasza firma z PRECYZJĄ SZACHISTY się z tego wywiązuje. WIŚNIOWSKI pokazał wszystkim jak zrobić efektowny SZACH-MAT, zdobyta Polska, Europa, a wkrótce i cały świat! Jeśli w oczach szanownego Jury na wyróżnienie zasługuję, ochoczo wygraną kwotę w… ogrodzenie domu zainwestuję. Wasze panelowe ogrodzenie z MultiBoxem oraz bramą wjazdową będą doskonałym wyborem i będą cechować się estetyką ponadczasową. Na SZACHOWNICY ŻYCIA trzeba kalkulować i na to, co najlepsze się decydować, a z produktami WIŚNIOWSKI wiem, że nigdy nie będę żałować! :)"

Trzecie wyróżnienie I stopnia  – WIŚNIOWSKI to wynik prostego równania

"Dlaczego WIŚNIOWSKI? Dlatego, że jak to w życiu bywa, warto polegać na kimś/czymś, co jest godne zaufania. Bez wątpienia firma WIŚNIOWSKI wielokrotnie udowodniła, że taka właśnie jest! Skąd to wiem? Bo jej produkty towarzyszą mi od dzieciństwa i wciąż wspaniale się sprawują, a ich jakość i stan w trakcie użytkowania powoduje, że przy kolejnych ważnych budowlano-remontowych wyborach w mojej rodzinie, wciąż stawiamy na Wiśniowskiego. Jako inżynier produkcji, bardzo doceniam innowacyjność i wspaniałe wykonanie produktów firmy WIŚNIOWSKI – chętnie zobaczyłabym zakład, w którym wytwarzane są tak dobre produkty. Myślę, że jeżeli można by porównać rynek okien do rynku samochodów, to WIŚNIOWSKI bez wątpienia znajduje się w najwyższej klasie! To właśnie dlatego, również w inwestycji naszego życia, postawiliśmy z mężem na okna, bramy i drzwi Wiśniowskiego. Bo WIŚNIOWSKI jest jak proste równanie: Jakość + innowacyjność + profesjonalizm + tradycja + zaufanie = WIŚNIOWSKI!"

Pierwsze wyróżnienie II stopnia – 5 x na TAK!

„Wybór marki WIŚNIOWSKI to bez wątpienia wyjątkowy ruch dla mojej inwestycji, a oto dlaczego:

1. Innowacja z korzeniami

WIŚNIOWSKI to firma z tradycjami sięgającymi 30 lat, a jednak zawsze pozostaje na fali nowoczesności. Kombinacja sprawdzonych rozwiązań i nowoczesnych technologii pozwala na stworzenie produktów, które nie tylko wytrzymają próbę czasu, ale także dostosują się do przyszłych potrzeb i trendów.

2. Personalizacja na najwyższym poziomie

Produkty WIŚNIOWSKI to nie tylko drzwi czy bramy, to sztuka łączenia funkcjonalności z estetyką. Możliwość niemal nieograniczonej personalizacji pozwala dostosować każdy element do indywidualnych potrzeb i gustu, co sprawia, że moja inwestycja zyskuje niepowtarzalny charakter.

3. Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

WIŚNIOWSKI to synonim bezpieczeństwa. Ich produkty są nie tylko piękne i funkcjonalne, ale także odporne na wszelkiego rodzaju zagrożenia. Wiedząc, że moje inwestycje są chronione, mogę spać spokojnie.

4. Ekologia i zrównoważony rozwój

WIŚNIOWSKI dba o naszą planetę, stosując przyjazne dla środowiska materiały i procesy produkcyjne. Wybierając tę markę, wspieram ideę zrównoważonego rozwoju i czuję się lepiej jako inwestor odpowiedzialny społecznie.

5. Partnerstwo i wsparcie

WIŚNIOWSKI to nie tylko producent, to partner. Ich profesjonalna obsługa i wsparcie klienta idą znacznie poza standardową ofertę. To pewność, że zawsze mogę liczyć na pomoc i doradztwo w trakcie mojej inwestycji.

W skrócie, wybór marki WIŚNIOWSKI to dla mnie pewność, że moja inwestycja będzie trwała, estetyczna, bezpieczna i zrównoważona. To nie jest tylko zakup produktu. Dzięki ich zaawansowanym rozwiązaniom, Twoja inwestycja staje się przytulnym schronieniem przyszłości.”

Drugie wyróżnienie II stopnia – o poetyckiej jakości i prozaicznie prostej transakcji 

Odpowiedź CZĘŚĆ 1 – poetycko-limeryczna: Pan Grzegorz ze wsi Słopnice kupował w ten raz okiennice, WIŚNIOWSKI wyprodukował, Monolit zainstalował. Sąsiedzi wylęgli na ulice* (*z zazdrości i ciekawości naturalnie). Wiadomość do Nowego Sącza dotarła przez zmyślne złącza. Dyrektor odwiedził. Potwierdził gawiedzi, że okna to jakość znacząca* (*gdyż z profili aluminiowych wykonane zostały). Tłumy do Słopnic spływają, Wiśniowskiego okna podziwiają. Na pogodę odporne. Dla zmysłów wyborne. Inwestorów zadowalają* (*gdyż pasują doskonale do różnych potrzeb i stylów).

Odpowiedź CZĘŚĆ 2 – prozaiczno-faktyczna: Wybór marki WIŚNIOWSKI stanowi mądrą decyzję dla inwestorów z kilku istotnych powodów. WIŚNIOWSKI to firma o renomie w branży budowlanej, z wieloletnim doświadczeniem i solidnymi osiągnięciami. Reputacja marki WIŚNIOWSKI jest kluczowym czynnikiem przemawiającym za jej wyborem. Firma cieszy się uznaniem klientów, co przekłada się na zaufanie inwestorów. WIŚNIOWSKI słynie z jakości, niezawodności i trwałości swoich produktów. Produkty oferowane przez WIŚNIOWSKI są solidnie wykonane i wykorzystują wysokiej jakości materiały. Bramy, drzwi, ogrodzenia i inne rozwiązania budowlane są nie tylko estetyczne, ale także odporne na działanie czasu. To oznacza, że inwestorzy mogą liczyć na nieruchomości wyposażone w trwałe elementy, co zwiększa ich wartość. Różnorodność oferty to kolejny atut marki WIŚNIOWSKI. Firma ma szeroki wybór produktów, co pozwala dostosować rozwiązania do różnych potrzeb i stylów. Bez względu na charakter inwestycji, marka ta ma odpowiednie rozwiązania. Wsparcie techniczne i serwis posprzedażowy to dodatkowy argument na korzyść marki WIŚNIOWSKI. Inwestorzy mogą liczyć na profesjonalną opiekę, która utrzymuje produkty w doskonałej kondycji. Warto dodać, że WIŚNIOWSKI to firma z międzynarodowym zasięgiem, co jest korzystne dla inwestorów działających za granicą. Firma ma liczne oddziały i partnerów handlowych na całym świecie, ułatwiając dostęp do jej produktów i usług. Podsumowując, marka WIŚNIOWSKI to pewny wybór dla inwestorów. Jej dobra reputacja, jakość produktów, różnorodność oferty, innowacyjność i profesjonalne wsparcie sprawiają, że inwestycje z jej udziałem zyskują na atrakcyjności i wartości na rynku.”

Trzecie wyróżnienie II stopnia – „WIŚNIOWSKI pozwala się wyrazić…”

„Dlaczego marka WIŚNIOWSKI to dobry ruch dla mojej inwestycji? WIŚNIOWSKI się WYRÓŻNIA. WIŚNIOWSKI pozwala się WYRAZIĆ. WIŚNIOWSKI jest WIDOCZNY. Mój dom to moja przestrzeń i wielkie oczekiwania. Niewątpliwie szeroki asortyment marki daje nieograniczone możliwości kreowania, bazując na wieloletnim doświadczeniu, pionierskich rozwiązaniach technologicznych i multifunkcjonalności. Priorytetem producenta jest gwarantowana, najwyższa jakość oparta na wyselekcjonowanych materiałach, kompletny innowacyjny i niezawodny system, unikatowy design i perfekcjonizm w każdym elemencie. Wybierając produkty tej prestiżowej marki, wybierasz niezawodność, bezpieczeństwo i wsparcie techniczne na każdym etapie inwestycji. Każdy dom jest NIEZWYKŁY i zasługuje na niepowtarzalne, spersonalizowane rozwiązania. POZNAJ gamę produktów Wiśniowskiego i ZACZNIJ zmiany w jakości PREMIUM. Podejmij WYZWANIE i aranżuj swoją przestrzeń z niekwestionowanym liderem.”

Czwarte wyróżnienie II stopnia, czyli krótka oda do ogrodzenia

„W związku z koniecznością wyboru ogrodzenia do naszego nowo wybudowanego domu, zdecydowaliśmy się na wybór produktów WIŚNIOWSKI ze względu na interesujący design oraz rozpoznawalność i pozytywne opinie na temat marki na rynku. Do udziału w konkursie zamieszczamy krótki wiersz 😊 Pewnego pięknego poranka, gdy kawy była pełna filiżanka, Szymon przez okno spojrzał i do idei zrobienia płotu wtedy dojrzał. Gdy spostrzegł, że za oknem dwa jego brzdące skaczą radośnie na łące. Zajrzał wnet Szymon na stronę WIŚNIOWSKI i wyciągnął odpowiednie wnioski. Płot wybrał piękny, stalowy – o innym nie było już mowy. A że to firma profesjonalna, to jest prawda niezaprzeczalna. Produkty macie innowacyjne i spełniające normy unijne. Marka z nowoczesnego wzornictwa znana, dlatego przez większość konsumentów wybierana. Firma WIŚNIOWSKI o środowisko dba, bo odpowiednią technologię ma. Wasze zalety wymieniamy i innym gorąco polecamy.”

Wszystkim biorącym udział w konkursie dziękujemy za nadesłane odpowiedzi, a zwycięzcom gratulujemy! 

Udostępnij artykuł

Może Cię również zainteresować

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące szerokiej gamy produktów WIŚNIOWSKI.