Firma WIŚNIOWSKI na międzynarodowych targach BAU 2023

Firma WIŚNIOWSKI na międzynarodowych targach BAU 2023

BAU 2023, Światowe Targi Architektury, Materiałów i Systemów Budowlanych, wracają po 4-letniej przerwie spowodowanej pandemią. Wystawcy i odwiedzający z całego świata zawitają do Monachium w dniach od 17 do 22 kwietnia. Firma WIŚNIOWSKI na ponad 500m² stoiska zaprezentuje komplementarną ofertę bram, okien, drzwi i ogrodzeń.

Od kilku lat Polska jest największym eksporterem stolarki w Europie. Najważniejszymi rynkami zbytu są państwa Unii Europejskiej, Wielka Brytania i USA. Produkty marki WIŚNIOWSKI już dzisiaj obecne są w ponad 30 krajach, głównie w Europie. Targi BAU to doskonała okazja do zaprezentowania komplementarnej oferty marki WIŚNIOWSKI nowym klientom – mówi Jacek Sęk, Dyrektor Zarządzający Eksportem w firmie WIŚNIOWSKI.  

Wydarzenie łączy producentów, profesjonalistów i inwestorów. W ostatniej edycji wzięło udział ponad 250 000 zwiedzających z pięciu kontynentów.  

WIŚNIOWSKI na targach BAU 2023 przedstawi ponad 40 innowacyjnych produktów w najlepszym designie, między innymi: bramę PRIME, bramę elewacyjną nagrodzoną statuetką Archiproducts Design Awards 2022, okna stalowe, aluminiowe i PVC, drzwi CREO z poszyciem ceramicznym, systemy ogrodzeniowe oraz MultiBox z miejscem na paczki. Nie zabraknie rozwiązań dla przemysłu, takich jak niezawodna brama samonośna PI 200 czy szybkobieżna brama V-King.   

Odwiedź stoisko WIŚNIOWSKI pod numerem 328, w hali B3, w centrum targowym Messe München i przekonaj się o perfekcji w każdym detalu. 

Udostępnij artykuł

Może Cię również zainteresować

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące szerokiej gamy produktów WIŚNIOWSKI.