Mamy to! 7 statuetek Budowlanej Marki Roku

Mamy to! 7 statuetek Budowlanej Marki Roku

Marka WIŚNIOWSKI doceniona przez Wykonawców! Podczas uroczystej gali w Hotelu Windsor w Jachrance przedstawiciele firmy WIŚNIOWSKI odebrali aż siedem statuetek Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2023. 

Już po raz kolejny marka WIŚNIOWSKI została uhonorowana tytułem Złotego Championa Roku w kategorii bramy garażowe, otrzymała również Brązową Budowlaną Marką Roku 2023 w kategorii OPEN.

Bramy garażowe, bramy wjazdowe oraz ogrodzenia posesyjne metalowe nagrodzono Złotą Budowlaną Marką Roku 2023, a okna elewacyjne – zdobyły wyróżnienie. Tytuł Brązowa Budowlana Marka Roku 2023 w kategorii Marka przyjazna fachowcom również trafił do firmy WIŚNIOWSKI.

Obiektywny ranking

Ranking Budowlana Marka Roku w tym roku przeprowadzono po raz 19. To inicjatywa firmy ASM Centrum Badań i Analiz Rynku mająca na celu wyłonienie najpopularniejszych marek budowlanych na rynku w oparciu o opinie użytkowników, czyli firm wykonawczych. W ankietach udzielają oni odpowiedzi na pytania o markę najwyższej jakości, markę najczęściej wybieraną w danym roku oraz markę o najlepszej relacji ceny do jakości. W badaniu bierze udział ponad 3000 firm, co czyni ranking wiarygodnym.

Najlepsze produkty od marki WIŚNIOWSKI

Od wielu lat marka WIŚNIOWSKI wiedzie prym w rankingu Budowlana Marka Roku. Szczególnym uznaniem cieszą się bramy garażowe. – To wynik naszej codziennej pracy nad doskonaleniem każdego produktu i zapewnienia jakości na najwyższym poziomie. Szczegółowo analizujemy oczekiwania naszych klientów, starając się tworzyć produkty, jakich potrzebują. Na pierwszym miejscu zawsze jednak stawiamy na bezpieczeństwo – podkreśla Marcin Strzelec, dyrektor zarządzający grupą produktową w firmie WIŚNIOWSKI.

Opinia fachowców ma znaczenie

Ranking Budowlana Marka Roku to największy w Polsce projekt badawczy w branży. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że cieszy się on popularnością wśród inwestorów. Aż 82,3% Polaków mając do wyboru produkt oznaczony i nie oznaczony logo Budowlanej Marki Roku wybrałoby ten pierwszy. – Kieruję serdeczne podziękowania dla wszystkich wykonawców i klientów, którzy obdarzyli markę WIŚNIOWSKI zaufaniem i wybrali nasze produkty – dodaje Marcin Strzelec.

Udostępnij artykuł

Może Cię również zainteresować

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące szerokiej gamy produktów WIŚNIOWSKI.