MultiBox na medal

Słup ogrodzeniowy MultiBox marki WIŚNIOWSKI zdobył uznanie podczas targów BUD-GRYF & HOME 2023. Produkt otrzymał medal w konkursie „Wyróżniony wyrób”. Komisja konkursu przyznała w sumie dwa medale i siedem wyróżnień. W szczecińskich targach wzięło udział 120 firm i 7500 odwiedzających.

Zakupy bez wychodzenia z domu to dzisiaj codzienność. MultiBox z miejscem na paczki kurierskie oraz wideodomofonem ze zintegrowaną klawiaturą kodową jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój branży e-commerce. Odbiór paczki z multifunkcjonalnym słupem WIŚNIOWSKI nie wymaga obecności domowników. Wystarczy podać kurierowi jednorazowy kod do skrytki lub otworzyć ją za pomocą aplikacji mobilnej.

Multifunkcjonalność słupa to tylko jedna z cech. Produkt z łatwością można dopasować do wybranego modelu ogrodzenia marki WIŚNIOWSKI. MultiBox w kolorze bramy, furtki czy segmentu pozwala na uzyskanie spójnego projektu całej posesji.

Wielofunkcyjny słup ogrodzeniowy
Wielofunkcyjny słup ogrodzeniowy
Wielofunkcyjny słup ogrodzeniowy

Zalety MultiBOXu zostały docenione podczas 30. jubileuszowych targów BUD-GRYF & HOME 2023. Jest to największe wydarzenie branży budowlanej i energetycznej w województwie zachodniopomorskim, które odwiedzają przede wszystkim indywidualni inwestorzy, deweloperzy i architekci.

Oprócz nagrodzonego medalem MultiBox na stoisku firm Teleport 2000 i JARDIN można było zobaczyć oraz wypróbować wiele innych produktów marki WIŚNIOWSKI: bramy, okna, drzwi i ogrodzenia.

Udostępnij artykuł

Może Cię również zainteresować

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące szerokiej gamy produktów WIŚNIOWSKI.