Studio W otwiera się na Rozmowy za Otwartymi Drzwiami

Studio W otwiera się na Rozmowy za Otwartymi Drzwiami

Jak wybudować dom krok po kroku? Jak dobrać do niego okna? Na co zwrócić uwagę wybierając bramę garażową? Na te i inne nurtujące pytania znajdziesz odpowiedź w cyklu „Rozmowy za otwartymi drzwiami” z ekspertami WIŚNIOWSKI, dostępnym na platformie YouTube.

W serii Rozmowy za Otwartymi Drzwiami zwracamy uwagę na najczęściej zadawane pytania i wątpliwości początkującego Inwestora. To właśnie dylematy, przed którymi stają budujący czy remontujący domy, stały się zaczynem do przygotowania krótkich, przystępnych i wygodnych w odbiorze odcinków Studia W.

Dodatkowo, działania komunikacyjne osadzone wokół Rozmów za Otwartymi Drzwiami podkreślają ekspercki charakter marki WIŚNIOWSKI, chętnej do dzielenia się wiedzą i 35-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Prowadzącym serię rozmów jest Jakub Leśniak, menedżer ds. szkoleń produktowych.

W pierwszym odcinku Rozmów za Otwartymi Drzwiami z pytaniami od internautów zmierzył się Marcin Strzelec, dyrektor zarządzający grupą produktową bramy garażowe. Jeśli zastanawiasz się zatem, jaką bramę garażową wybrać i czym kierować się przy wyborze bramy garażowej, ten odcinek jest dla Ciebie.

Czy wizja, że roboty zastąpią ludzi jest realna? W drugim odcinku Studia W dowiesz się więcej o procesach automatyzacji i robotyzacji w rozmowie z Tomaszem Długopolskim, dyrektorem rozwoju technologicznego.

W trzecim odcinku wzięty został na warsztat temat budowy domu, który, jak wiemy, jest niemałym wyzwaniem dla początkującego Inwestora. W 25-minutowej rozmowie poruszamy tematy ważnych etapów i formalności. By dowiedzieć się więcej, posłuchajcie naszego eksperta – Wojciecha Dobosza, inżyniera budowy i administratora obiektów WIŚNIOWSKI.

Kolejny odcinek przy udziale Janusza Muchy, specjalisty ds. szkoleń produktowych WIŚNIOWSKI, bierze na tapet – najważniejszy w całym procesie budowy domu – etap montażu i pokazuje, co może się wydarzyć przy współpracy z nieodpowiednim fachowcem.

Stan surowy otwarty i co dalej? Czas na okna! W przedostatnim odcinku serii „Za otwartymi drzwiami” dowiesz się, na co zwrócić szczególną uwagę. Na pytania klientów odpowiada Ireneusz Wierciak, kierownik grupy produktowej stolarka stalowa i aluminiowa WIŚNIOWSKI.

Szósty odcinek rozmów w Studiu W omawia najtrudniejsze, najszersze, najwyższe, największe, najdłuższe, najładniejsze... i najciekawsze inwestycje marki WIŚNIOWSKI. Gościem odcinka jest Czesław Matląg, dyrektor sprzedaży i rozwoju inwestycji.

W cyklu rozmów z ekspertami marki WIŚNIOWSKI ukażą się w najbliższym czasie jeszcze 2 wyjątkowe odcinki. By być na bieżąco z nowościami wideo, zasubskrybuj nasz kanał: KLIK.  

Udostępnij artykuł

Może Cię również zainteresować

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące szerokiej gamy produktów WIŚNIOWSKI.