Wspieramy młodych piłkarzy w Turnieju Sokolik

Wspieramy młodych piłkarzy w Turnieju Sokolik

Firma WIŚNIOWSKI została partnerem XII Turnieju Sokolika, jaki odbył się w dniach 17-18 czerwca w Starym Sączu. W tegorocznej edycji wydarzenia wzięło udział 37 drużyn piłkarskich z całego świata.

Na dwa dni Stary Sącz stał się stolicą młodzieżowej piłki nożnej. Rozgrywkom towarzyszyły emocje równe tym, jakie przeżywają piłkarze i kibice zawodowych drużyn. Dziesięcioletni piłkarze stworzyli wspaniałe widowisko, zachwycając poświęceniem, walką i żywiołowymi akcjami.

Finałowy mecz rozegrali  Hiszpanie i Włosi. I, choć ci pierwsi zdobyli zwycięską bramkę w pierwszych minutach, walka trwała do samego końca. Ostatecznie zwycięzcą 12. Turnieju Sokolika został Real Club Deportivo de La Coruña, który poskromił faworytów z AC Milan. Na trzecim miejscu uplasował się chorwacki zespół NK Lokomotiva Zagrzeb, który pokonał  KRC Genk z Belgii 1:0.

WIŚNIOWSKI i piłka nożna
WIŚNIOWSKI wspiera Sokolika
Sokolik Stary Sącz 2023
WIŚNIOWSKI i młodzi piłkarze
piłka nożna WIŚNIOWSKI
WIŚNIOWSKI partnerem Sokolika Stary Sącz
WIŚNIOWSKI wspiera sport
Bardzo cieszymy się, że do grona przyjaciół fundacji „Ja też mam marzenia” dołączyła marka WIŚNIOWSKI. To dla nas szczególne ważne, ponieważ na co dzień WIŚNIOWSKI jest synonimem najwyższej jakości. Szczerze wierzę, że dzięki takim partnerom i takim turniejom duch walki fair play zostanie zaszczepiony w dzieciach na całe życie. Tomasz Popiela, organizator turnieju Sokolik 2023
Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na świecie. Sport ten zrzesza ludzi z różnych krajów i kultur. To ogromna radość, że tuż nieopodal siedziby marki WIŚNIOWSKI rozgrywają mecze najlepsze europejskie drużyny. Wspierając Turniej Sokolika, wspieramy młodzież w realizacji pasji i miłości do sportu, a to dla nas najważniejsze. Urszula Kądziołka, project manager WIŚNIOWSKI

Udostępnij artykuł

Może Cię również zainteresować

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące szerokiej gamy produktów WIŚNIOWSKI.