Duma! Mamy nagrodę ESG w kategorii "S"

Duma! Mamy nagrodę ESG w kategorii "S"

Kongres ESG Polska Moc Biznesu to wydarzenie związane z wejściem w życie Dyrektywy o zrównoważonym rozwoju. WIŚNIOWSKI w kategorii "S" został laureatem i zwyciężył w konkursie "DNA - bo pomaganie mamy w genach" w obszarze Pomoc Społeczna.

Ponad 50 firm i organizacji pozarządowych zgłosiło się do konkursu „DNA – bo pomaganie mamy w genach” w trzech kategoriach: DZIAŁANIA EKOLOGICZNE, POMOC SPOŁECZNA, UCZCIWE ZARZĄDZANIE. Jury wybrało 18 najlepszych zgłoszeń – wśród wyróżnionych firm znalazła się firma WIŚNIOWSKI. Laureatów konkursu wyłonili internauci w głosowaniu na portalach internetowych. 

Zostaliśmy docenieni za organizację eventów promujących nowe technologie, łączących pokolenia, edukujących młodych ludzi, a także wspierających ich kreatywność i innowacyjność w ramach programów naszego autorskiego projektu Naukowa Wioska. Jesteśmy dumni z promowania zrównoważonego rozwoju oraz idei ESG! Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu i oddali swój głos na naszą firmę.

Udostępnij artykuł

Może Cię również zainteresować

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące szerokiej gamy produktów WIŚNIOWSKI.