Nowocześnie, ale ciepło. Uroczy dom jednorodzinny z południa Polski

Nowocześnie, ale ciepło. Uroczy dom jednorodzinny z południa Polski

Przytulny dom zlokalizowany na południu Polski z drewnianymi akcentami na elewacji powstał w odpowiedzi na marzenie inwestorów, by stworzyć komfortową i bezpieczną przestrzeń dla całej rodziny. W realizacji wykorzystano produkty marki WIŚNIOWSKI – dopasowane kolorystycznie ogrodzenie i bramę garażową w systemie Home Inclusive™.

Prezentowana realizacja to dom o powierzchni mieszkalnej 168m² na dwóch kondygnacjach. Tradycyjny dom murowany ze stropodachem monolitycznym. W procesie budowy wykorzystano klasyczne materiały budowlane, pustaki ceramiczne oraz materiały izolacyjne: styropian i wełnę. Dach pokryto blachą na rąbek stojący, a elewację drewnem i wyprawą tynkarską. O atrakcyjności formy budynku zadecydował wielospadowy dach oraz garaż w bryle domu.  

brama wjazdowa
brama garażowa
furtki wiśniowski
bramy wisniowski
ogrodzenie wiśniowski

Garaż w bryle domu z ciepłą bramą

Garaż w bryle domu gwarantuje oszczędność miejsca na działce oraz komfortowe przejście z samochodu do domu. Kompleksowa budowa bez podziału na powierzchnię mieszkalną i wolnostojący garaż pozwala na oszczędność na wydatkach związanych z dodatkowymi pracami czy materiałami budowlanymi. Garaż w bryle domu warto wyposażyć w energooszczędną bramę, taką jak UniTherm marki WIŚNIOWSKI. Brama w opisywanej realizacji to model bez przetłoczeń w modnym kolorze antracytowym RAL 7016 mat.

Brama UniTherm spełnia rygorystyczne normy odporności na działanie wiatru, przenikania wody oraz przepuszczalności powietrza. Ciepły panel INNOVO o grubości 60 mm i współczynniku przenikania ciepła na poziomie 0,33 W/m2K to najlepsza izolacja termiczna garażu. Gwarancja 25 000 cykli „otwarcie-zamknięcie” zapewnia 17 lat bezpiecznego użytkowania.  

produkty wisniowski

Ogrodzenie w kolorze bramy garażowej 

Na ogrodzenie posesji składa się brama przesuwna i furtka z kolekcji CLASSIC we wzorze AW 10.70 z 10-letnią gwarancją antykorozyjną oraz betonowe bloczki. Furtka i brama w kolorze antracytu, betonowe ogrodzenie, elewacja w drewnie i bieli oraz antracytowa stolarka i dach tworzą efekt spójnej realizacji w stylu nowoczesnym.

ogrodzenie classic

Jak dopasować ogrodzenie do bramy, okien i drzwi? Harmonijne dopasowanie produktów z innych kategorii, o zróżnicowanych strukturach wymaga skomplikowanych procesów technologicznych, gwarantowanych wyłącznie przez doświadczonych producentów z branży. Wybór inwestorów prezentowanej realizacji padł na firmę WIŚNIOWSKI. Know-how producenta z 33-letnim doświadczeniem pozwoliło na wprowadzenie do oferty systemu Home Inclusive™, proponującego wybór idealnie dopasowanych wzorniczo i kolorystycznie bram, okien, drzwi i ogrodzeń. Z Home Inclusive™ klient zyskuje pewność, że wszystkie elementy stolarki oraz ogrodzenie to wybór na przyszłość, który po latach będzie prezentował się równie dobrze.

Firma WIŚNIOWSKI to jedyny producent w Polsce, który oprócz bram, okien i drzwi zajmuje się jednocześnie profesjonalną produkcją ogrodzeń. Co więcej w systemie Home Inclusive™ można wybrać komplet stolarki także w 16 unikalnych kolorach z autorskiej palety producenta. Nietuzinkowe barwy stali, PVC i aluminium to efekt wytężonej pracy projektantów, który w finalnych realizacjach prezentuje się spektakularnie.

Udostępnij artykuł

Może Cię również zainteresować

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące szerokiej gamy produktów WIŚNIOWSKI.