WIŚNIOWSKI z certyfikatem Lidera Rynku Stolarki

WIŚNIOWSKI z certyfikatem Lidera Rynku Stolarki

Bramy garażowe WIŚNIOWSKI zostały wyróżnione podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki, jakie odbyło się w dniach 25-26 października w Jachrance. Certyfikat Lidera Rynku Stolarki to wyraz uznania dla niemal 35-letniego doświadczenia i potwierdzenie najwyższej jakości produktów WIŚNIOWSKI. 

Ogólnopolskie Forum Stolarki to wydarzenie, które każdego roku gromadzi przedstawicieli branży. Podczas konferencji poruszane są najważniejsze i najpopularniejsze tematy dla branży w Polsce. Podczas tegorocznego wydarzenia skupiono się na zagadnieniach przewagi konkurencyjności polskiej branży stolarki, zrównoważonego rozwoju oraz optymalizacji działań. 

Przyznane wyróżnienie potwierdza wysoką pozycję rynkową marki WIŚNIOWSKI. Od wielu lat udoskonalamy nasze produkty, wprowadzając wiele innowacyjnych rozwiązań, które przyczyniają się do zwiększenia funkcjonalności bram garażowych. W równym stopniu dbamy o ich design. Aneta Kroczek-Macheta, menedżer produktu bramy garażowe

Tytuł Lidera Rynku Stolarki w segmencie bram przyznany został marce WIŚNIOWSKI nie po raz pierwszy. Firma niezmiennie plasuje się w rankingu Centrum Analiz Branżowych jako lider segmentu bram w Polsce. 

Udostępnij artykuł

Może Cię również zainteresować

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące szerokiej gamy produktów WIŚNIOWSKI.