hero-bramy-przesuwne-d.jpg

Bramy przesuwne

Łączą niezawodne działanie i Twoje bezpieczeństwo.

Bramy przesuwne to komfortowe rozwiązanie, jeżeli cenisz sobie funkcjonalność i niezawodne działanie. Są bezpieczne w użytkowaniu, a zastosowane przez nas metody ochrony antykorozyjnej gwarantują trwałość na lata. Możliwość dopasowania bram przesuwnych do pozostałych elementów systemu ogrodzeniowego WIŚNIOWSKI sprawia, że całość zachowuje spójny wygląd, a wyjątkowy design dostosowany do Twoich potrzeb pozwala cieszyć się ogrodzeniem, o jakim marzyłeś.

Bezpieczeństwo

Bramy przesuwne WIŚNIOWSKI gwarantują bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych. Nie musisz martwić się o to, co wydarzy się w przypadku, gdy ktoś lub coś stanie na drodze bramy w ruchu. Krawędziowe listwy bezpieczeństwa i fotokomórki zadbają o ty, by brama wróciła do pozycji otwartej, chroniąc przed przytrzaśnięciem. Bezpieczeństwo bram przesuwnych WIŚNIOWSKI potwierdza znak CE.

Antykorozyjność

Trwałość bram przesuwnych osiągamy dzięki systemowi DUPLEX. To podwójne zabezpieczenie stali – warstwą cynku i pasywacji bezchromowej. Całości procesu dopełnia przyjazna dla środowiska technologia malowania proszkowego. DUPLEX zapewnia długoletnie użytkowanie bez obaw o korozję. Pewni o jakość swoich produktów, obejmujemy je 10-letnią gwarancją.

Systemowość

Poszczególne elementy ogrodzeń WIŚNIOWSKI pasują do siebie. Dzięki temu bez problemu stworzysz idealne ogrodzenie, składające się z: przęseł ogrodzeniowych, słupków, bram, furtki lub multifunkcjonalnego słupa MultiBox.

Wyjątkowy design

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI dopasujesz do swojego domu, bez względu na styl. Możesz wybierać zarówno spośród klasycznych, jak i nowoczesnych wzorów, mając pewność, że wybrane ogrodzenie posłuży Tobie i Twojej rodzinie przez długie lata.

Komfort użytkowania

Brama przesuwna zajmuje mało miejsca na podjeździe, a dodatkowo może pełnić funkcję furtki. Samonośna konstrukcja nie wymaga częstego czyszczenia i porusza się bez względu na zalegające na podjeździe liście czy śnieg. Jej wersja automatyczna zapewnia szybki i wygodny wjazd i wyjazd z posesji.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo

To, co wyróżnia bramy przesuwne WIŚNIOWSKI to funkcjonalność i bezpieczeństwo. Wybierając je, masz pewność ich komfortowego użytkowania na co dzień, przy zapewnieniu maksymalnego zabezpieczenia Twoich bliskich.

Wyłącznik przeciążeniowy

Krawędziowe listwy bezpieczeństwa

Fotokomórki

Lampa ostrzegawcza

Brama zasilana jest napięciem 24 V lub 230 V

Bezpieczny napęd w słupku

Automatyka


Wybierz bramę automatyczną

Każdy z nas ceni sobie wygodę i komfort. Decydując się na bramę automatyczną, nie musisz za każdym razem opuszczać samochodu, by ją otworzyć lub zamknąć. To oszczędność czasu, ale też udogodnienie, zwłaszcza, gdy pada deszcz lub posesja usytuowana jest przy ruchliwej drodze.

Dzięki autorskiemu projektowi WIŚNIOWSKI – napędowi w słupie AWSo2018 Pro – masz pewność, że jest on chroniony przed warunkami atmosferycznymi, uszkodzeniami mechanicznymi i kradzieżą.

Wybierz bramę wjazdową dla siebie

W zależności od uwarunkowań posesji i swoich preferencji możesz wybrać tradycyjną bramę dwuskrzydłową, komfortową bramę przesuwną lub szybką bramę składaną. Trwała konstrukcja i niezawodna praca bram wjazdowych WIŚNIOWSKI zapewnią Ci bezpieczeństwo i pewność na lata.

Inspiracje

Zainspiruj się naszymi realizacjami i wybierz ogrodzenia dopasowane do Twojego stylu i potrzeb.

MODERN AW.10.109
LUX AW.10.54
LUX AW.10.54
MODERN AW.10.112
MODERN AW.10.104
Brama przesuwna
MODERN AW.10.104
Furtka

Dowiedz się więcej na temat ogrodzeń WIŚNIOWSKI

Przeczytaj nasze artykuły i skorzystaj z wiedzy ekspertów.

Zdjęcie wnętrza salonu

Sprawdź, gdzie kupić produkty WIŚNIOWSKI