hero-bramy-skrzydlowe-d.jpg

Bramy skrzydłowe

Łączą bezpieczeństwo i dopasowanie z klasycznym designem.

Nie musisz rezygnować z bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Jeżeli jesteś właścicielem wąskiej działki, na jakiej nie możesz zamontować bramy przesuwnej, wybierz bramę skrzydłową WIŚNIOWSKI. To brama sprawdzona w każdych warunkach, która zapewni efektywną ochronę.

Trwałość na lata

System DUPLEX to podwójne zabezpieczenie bram, które zapewnia długoletnie użytkowanie bez obaw o korozję. Bramy są odporne na wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV. Obejmujemy je 10-letnią gwarancją.

Klasyczny design

Projektując nasze bramy, postawiliśmy na klasyczną formę, by mieć pewność, że będą pasowały do każdej posesji. Możesz je dopasować w dowolny sposób do systemu ogrodzeń WIŚNIOWSKI, mając pewność, że wszystko będzie razem świetnie wyglądać.

Systemowość

Poszczególne elementy ogrodzeń WIŚNIOWSKI pasują do siebie. Dzięki temu bez problemu stworzysz idealne ogrodzenie składające się z bram, przęseł ogrodzeniowych, furtki, segmentów, słupków lub słupów MultiBox.

Wyjątkowy design

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI dopasujesz do swojego domu, bez względu na styl. Możesz wybierać zarówno spośród klasycznych, jak i nowoczesnych wzorów, mając pewność, że posłużą Ci przez długie lata.

Automatyka


Wybierz bramę automatyczną

Wybierz bramę dwuskrzydłową w wersji automatycznej i ciesz się wygodą każdego dnia. Dzięki temu oszczędzisz czas i komfortowo opuścisz lub wjedziesz na posesję.

Dedykowana wąskim podjazdom. Z uwagi na klasyczną formę, spodoba się miłośnikom tradycyjnych rozwiązań. 

Wybierz bramę wjazdową dla siebie

W zależności od uwarunkowań posesji i swoich preferencji możesz wybrać tradycyjną bramę dwuskrzydłową, komfortową bramę przesuwną lub szybką bramę składaną. Trwała konstrukcja i niezawodna praca bram wjazdowych WIŚNIOWSKI zapewnią Ci bezpieczeństwo i pewność na lata.

Twoje ogrodzenie

Łączy trwałe i niezawodne rozwiązania systemowe z Twoim bezpieczeństwem. Poznaj modele ogrodzeń WIŚNIOWSKI.

Inspiracje

Zainspiruj się naszymi realizacjami i wybierz ogrodzenia dopasowane do Twojego stylu i potrzeb.

MODERN AW.10.109
LUX AW.10.54
LUX AW.10.54
MODERN AW.10.112
MODERN AW.10.104
Brama przesuwna
MODERN AW.10.104
Furtka

Dowiedz się więcej na temat ogrodzeń WIŚNIOWSKI.

Przeczytaj nasze artykuły i skorzystaj z wiedzy ekspertów.

Zdjęcie wnętrza salonu

Sprawdź, gdzie kupić produkty WIŚNIOWSKI