Gdzie można zamówić i kupić produkty marki WIŚNIOWSKI?

Gdzie można zamówić i kupić produkty marki WIŚNIOWSKI?

Nasi klienci niejednokrotnie wpisują w wyszukiwarkę zapytanie "wiśniowski gdzie kupić". Jeśli jesteś jednym z nich lub po prostu zastanawiasz się, w jaki sposób zamówić bramy garażowe, okna, drzwi, bramy przesuwne, czy ogrodzenia WIŚNIOWSKI, są na to przynajmniej dwa dobre sposoby.

WIŚNIOWSKI STYLE collection

Zamów w jednym z 2500 punktów sprzedaży WIŚNIOWSKI

Zastanów się, czego szukasz i zapoznaj się z ofertą WIŚNIOWSKI. Pomoże Ci w tym nasza strona i katalogi. Wybierz rodzaj, materiał, wzór, potrzebne akcesoria, kolor, sprawdź możliwości funkcjonalnych opcji dodatkowych. Na naszej mapie znajdź partnera handlowego najbliżej swojego domu. To ponad 2500 punktów na świecie. Skontaktuj się z wybranym partnerem, który rzetelnie doradzi Ci w wyborze. Na spotkanie przygotuj zestawienie stolarki z projektu lub wymiary otworów okiennych –to z pewnością ułatwi proces wyceny i zakupu. Nie zapomnij zapytać o oferty specjalne! Jakościowy produkt wymaga dobrego montażu, dlatego rekomendujemy wybór naszych ekspertów, których poznasz w autoryzowanych punktach sprzedaży. Pamiętaj, że produkty marki WIŚNIOWSKI to nie tylko bramy garażowe, szeroki wybór okien, drzwi oraz ogrodzeń dla twojej posesji. W naszej ofercie znajdziesz również produkty odpowiednie do zamontowania w obiektach przemysłowych. A jeśli pracujesz jako architekt i chciałbyś wykorzystać nasze produkty w swoim projekcie, skorzystaj ze Strefy Architekta na stronie internetowej lub skontaktuj się bezpośrednio poprzez e-mail: architekci@wisniowski.pl.

Złóż zamówienie w e-sklepie

Produkty WIŚNIOWSKI kupisz też bezpośrednio w sklepie internetowym po dokonaniu rejestracji. To nasza przestrzeń w sieci, w której możesz też po prostu sprawdzić wstępną cenę dla Twojego zamówienia, a więc ile będzie kosztował Cię zakup bram, nowe okna czy drzwi marki WIŚNIOWSKI, a nawet ogrodzenie. Jeżeli interesują Cię rozwiązania przemysłowe, będziesz potrzebował złożyć zamówienie w tradycyjny sposób, wybierając opcję opisaną w akapicie powyżej. Jeśli masz dodatkowe pytania, warto skontaktować się przez formularz lub mailowo za pomocą adresu: sklep@wisniowski.pl.

Producent z niemal 35-letnim doświadczeniem – postaw na jakość

Firma WIŚNIOWSKI od niemal 35 lat jest liderem polskiego rynku w segmencie bram. Bramy garażowe produkujemy od 1989 roku i od tego momentu trwa nieprzerwany, dynamiczny rozwój firmy. W 1992 roku rozpoczęła się seryjna produkcja systemów ogrodzeniowych. W 2000 roku uruchomiona została własna linia do produkcji paneli segmentowych. W 2019 roku do oferty produktów dołączyły okna PVC. Wyróżnia nas niewątpliwie pełny range produktów z różnorodnych materiałów: PVC, aluminium i stali. Ponad 3 dekady doświadczenia na rynku pozwoliły zbudować silną pozycję w Europie. Produkty marki obecne są w ponad 30 krajach. Każdego dnia własna flota transportowa przemierza tysiące kilometrów, by dostarczać klientom najwyższej jakości produkty, będące częścią wymarzonego domu. Firmę wyróżnia niemal w pełni zautomatyzowany proces produkcji. We własnych ocynkowniach rocznie cynkowanych jest 2 000 000 elementów. Na linii do produkcji drzwi stalowych powstaje w ciągu roku 300 000 produktów. Rocznie WIŚNIOWSKI produkuje 500 000 okien PVC. Autorska produkcja paneli do bram segmentowych stanowi linię technologiczną o długości 550 metrów. To pierwsza tego typu linia w Polsce. Posiadamy również jedną z najdłuższych linii do malowania proszkowego w Europie. Każdej doby malowanych jest tutaj 47 kilometrów profili. – Kupując bramy garażowe, okna drzwi czy ogrodzenia, klienci realizują przede wszystkim swoją potrzebę bezpieczeństwa. Myślę o bezpieczeństwie rozumianym wielopłaszczyznowo: bezpiecznych, a więc certyfikowanych rozwiązań technologicznych i produktowych, druga sprawa to komfort użytkowania, czyli bezawaryjne produkty niezależnie od panujących warunków atmosferycznych, po trzecie – antywłamaniowego zabezpieczenia posesji. Firma WIŚNIOWSKI odpowiada na te potrzeby, z dnia na dzień udoskonalając ofertę produktową. Odważnie patrzymy w przyszłość, stawiając na eskalację rynków zagranicznych. W trosce o bezpieczeństwo naszej planety, konsekwentnie realizujemy również strategię zrównoważonego rozwoju – mówi Krystyna Baran, Prezes Zarządu WIŚNIOWSKI.   

VEGA 3D panel fences

Home Inclusive™ czyli kilka słów o komplementarnej ofercie

Decydując się na ofertę WIŚNIOWSKI możesz poczuć się jak w 5-gwiazdkowym hotelu. Wszystko za sprawą systemu Home Inclusive™, komplementarnej oferty, która odpowiada hotelowej idei all inclusive. Firma WIŚNIOWSKI to jeden z niewielu producentów w Europie, który oprócz bram, okien i drzwi, może wyposażyć inwestora również w dopasowane do stolarki otworowej – ogrodzenia. Wybierając komplementarną ofertę dla domu Home Inclusive™ WIŚNIOWSKI, stawiamy na jakość, design, komfort użytkowania i klarowną ścieżkę zakupu. Kontakt z jednym dystrybutorem i jedną profesjonalną ekipą monterską skraca czas realizacji zlecenia i ułatwia komunikację. To rozwiązanie, które sprawdzi się na każdym etapie inwestycji – od projektu, aż po opiekę serwisową, za którą odpowiedzialność bierze jedna firma. Jeden producent i jeden dostawca, to jeden kontakt i jedna ekipa – zarówno montażowa, jak i serwisowa. Zakupy od jednego producenta, w jednym punkcie sprzedaży mają również wpływ na korzystniejszy rabat, pozwalając oszczędzić czas i pieniądze.  

Udostępnij artykuł

Może Cię również zainteresować

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Poznaj praktyczne rozwiązania i porady dotyczące szerokiej gamy produktów WIŚNIOWSKI.